KONKURSS

FiBiĶīMa konkursa 8. kārtas jautājumi šeit

Rezultāti pēc 7. kārtas

7. kārtas atbildes

Apsveicam!

Starpnovadu publiskās runas konkurss

  • Dāvis Vēveris - 1. vieta
  • Astra Anna Mizere - Atzinība
  • Roberts Gasūns - 3. vieta
  • Denis Ņeverovs -3. vieta

12. atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde "Gadalaiki - rudens"

  • Sebastians Štāls-Aploks - 1. pakāpes diploms
  • Roberta Paula Tomsone - Atzinība

Vecumnieku novada 5. un 6. klases angļu valodas olimpiādē

  • Ilmārs Užulis - 3.vieta
  • Arvis Siliņš - Atzinība
  • Kristiāna Asare - 2.vieta
  • Kristaps alde - Atzinība
  • Agnese Pūķe - 1.vieta
  • Jānis Strazdiņš - Atzinība

42. latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādē

  • Niklāvs Ņikiforovs - Atzinība

Starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē

  • Agnija Praškeļeviča - 2.vieta

Starpnovadu ģeogrāfijas olimpiādē

  • Niklāvs Ņikiforovs - 1.vieta

Starpnovadu ķīmijas olimpiādē

  • Rūdolfs Agris Stilve - 1. vieta
  • Dace Gasūne - Atzinība
  • Niklāvs Ņikiforovs - 1.vieta

Starpnovadu angļu valodas olimpiādē

  • Rūdolfs Agris Stilve - Atzinība
  • Toms Rullis - 3. vieta

Starpnovadu matemātikas olimpiādē

  • Arvis Siliņš - 2.vieta
  • Rūdis Caune - Atzinība
  • Verners Kļaviņš - Atzinība
  • Rebeka Vietniece - 2.vieta
  • Gerda Gustsone - 3. vieta
  • Rūta Ansone - 1.vieta

Novada mūzikas olimpiādē

  • Gustavs Batņa - 2.vieta
  • Kārlis Ansons - 3.vieta
  • Denija Zilgalve - Atzinība
  • Aiga Anda Dručka - Atzinība
  • Undīne Šulce - 1. vieta
  • Rebeka Vietniece - 2.vieta
  • Rūta Ansone - 2. vieta

Starpnovadu vizuālās mākslas olimpiādē

  • Marta Roga - Atzinība
  • Anete Rotberga - Atzinība
  • Linda Grantiņa - Atzinība
  • Rasa Rušmane - 1.vieta
  • Elizabete Batņa - 1. vieta
  • Enija Zagorska - 2.vieta
  • Estere Vairova - Atzinība
  • Rihards Vētra - 3. vieta
  • Unda Rušmane - 1.vieta
  • Laura Libere - 2.vieta
  • Aiga Andra Dručka - 3.vieta
  • Roberta Paula Tomsone - 1. vieta

Starpnovadu fizikas olimpiādē

  • Niklāvs Ņikiforovs - 2.vieta
  • Nikola Ņikiforova - Atzinība
  • Rūdolfs Agris Stilve - 1.vieta
  • Dace Gasūne - 2.vieta
  • Pīters Patriks Sprūds - Atzinība

Starpnovadu 4. klašu latviešu valodas olimpiādē

  • Gustavs Batņa - 2.vieta

Starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē

  • Annija Tamane - 2.vieta

Starpnovadu krievu valodas olimpiādē

  • Dace Gasūne - 1.vieta
  • Oļegs Kozlovs - 1.vieta
  • Jūlija Djačenko - 2.vieta
  • Marta Matuševa - 2.vieta
  • Roberts Gasūns - 2.vieta
Erudīcijas spēlē skolēniem GUDRS,VĒL GUDRĀKS!
  • Rūdolfs Agris Stilve - 4.vieta

Starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē

  • Niklāvs Ņikiforovs - 1.vieta
  • Terēze Strode - 2.vieta
  • Zane Sirmoviča - 3.vieta

Starpnovadu kulturoloģijas olimpiādē

  • Linda Pūķe - 2.vieta
  • Zane Sirmoviča - 3.vieta

Starpnovadu bioloģijas olimpiādē

  • Pīters Patriks Sprūds - 2.vieta
  • Rūdolfs Agris Stilve - 3.vieta
  • Dace Gasūne - Atzinība
  • Zane Sirmoviča - 3.vieta
  • Terēze Strode - 2.vieta

 

Mācību olimpiāžu rezultāti 2010./2011.m.g.

Olimpiāde
Skolēns
Klase
Iegūtā vieta
Skolotājs
Novada bioloģijas olimpiāde

Kalvis Ņikiforovs

9.b
Atz.
Ilze Cīrule

Dita Staškeviča

9.b
Atz.
Ilze Cīrule

Ilze Pustenko

11.
2.-3.
Anda Kuzma

Inga Pustenko

10.
1.
Ilze Cīrule

Oskars Simsons

12.
Atz.
Anda Kuzma
Novada ķīmijas olimpiāde

Kalvis Ņikiforovs

9.b
3.
Ilze Cīrule

Sintija Kuzma

9.b
Atz.
Ilze Cīrule
Novada fizikas olimpiāde

Kalvis Ņikiforovs

9.b
1.
Aldona Alenčika

Kristīne Vietniece

10.
Atz.
Aldona Alenčika

Klinta Alpa

10.
3.
Aldona Alenčika

Raivis Zaharāns

11.
2.
Aldona Alenčika
Novada 61. matemātikas olimpiāde 5. - 8.kl.

Santa Homiča

5.b
Atz.
Jānis Plūme

Linda Pūķe

7.a
2.
Agita Seglicka

Niklāvs Ņikiforovs

7.b
Atz.
Agita Seglicka

Zane Sirmoviča

6.a
2.
Agita Seglicka

Diāna Ivaškeviča

6.b
1.
Rudīte Dambeniece

Kristera Drevinskis

6.a
3.
Agita Seglicka

Roberts Kļaviņš

8.
Atz.
Rudīte Dambeniece

Valts Ulmanis

8.
2.
Rudīte Dambeniece
Novada 61. matemātikas olimpiāde 9. - 12.kl.

Artis Burkevics

12.b
3.
Rudīte Dambeniece

Normunds Vucāns

12.b
1.
Rudīte Dambeniece

Gunārs Danovskis

11.
Atz.
Aldona Alenčika

Raivis Zaharāns

11.
1.
Aldona Alenčika

Sintija Kuzma

9.b
3.
Agita Seglicka

Kalvis Ņikiforovs

9.b
1.
Agita Seglicka
Novada 28. ģeogrāfijas olimpiāde.

Rihards Landorfs

11.
1.
Ingrīda Tamane

Normunds Vucāns

12.b
2.
Ingrīda Tamane
Novada 37. latviešu valodas un literatūras olimpiāde.

Sintija Kuzma

9.b
1.
Solveiga Vītola

Kalvis Ņikiforovs

9.b
3.
Solveiga Vītola

Dārta Drava

8.
3.
Solveiga Vītola
Novada angļu valoda olimpiāde.

Normunds Vucāns

12.b
2. - 3.
Kristīne Sokolovska

Artis Burkevics

12.b
2. - 3.
Kristīne Sokolovska
Novada informātikas olimpiāde.

Aleksandra Geslere

7.a
3.
Jānis Plūme

Niklāvs Ņikiforovs

7.b
Atz.
Jānis Plūme
Novada sākumskolas vizuālās mākslas olimpiāde.

Laura Libere

2.a
3.
Ina Sirmoviča

Rebeka Vietniece

2.b
Atz.
Vera Strogonova

Kristiāns Grosbahs

2.a
Atz.
Ina Sirmoviča

Edgars Alde

3.a
2.
Zoja Demaškeviča

Jānis Lauriņš

4.b
3.
Anita Čerpinska

Edgars Slišāns

4.a
2.
Ivanda Ieveniece

Dāvis Grantiņš

4.a
Atz.
Ivanda Ieveniece
Novada kulturoloģijas olimpiāde

Kristīne Vietniece

10
Atz.
Andra Rušmane
Novada latviešu valodas olimpiāde 4. klasei

Vanesa Čepule

4.b
3.
Anita Čerpinska

Pīters Patriks Strūds

4.b
Atz.
Anita Čerpinska

Dace Gasūne

4.a
Atz.
Ivanda Ieveniece
Valsts 37. latviešu valodas un literatūras olimpiāde

Sintija Kuzma

9.b
Atz.
Solveiga Vītola
Valsts 17, vēstures olimpiāde 9. klasei

Sintija Kuzma

9.b
Atz.
Iveta Evarte