Paziņojums!

  • Vecumnieku vidusskolas absolventi!

Tiek veidota grāmata „Vecumnieku vidusskola”

Vairāk ...>

FiBiĶīMa konkurss!

  • Erudīcijas konkurss 5.-9.klašu skolēniem - NOSLĒDZIES!

FiBiĶīMa konkursa rezultāti

Apsveicam!

Eksakto zinātņu diena 2014 komandai "Krutoni" - 1. vieta.

Komandā:

  • Niklāvs Ņikiforovs
  • Edgars Demaškevics
  • Kalvis Ņikiforovs
  • Māris Tamanis
  • Nauris Šulckis

Vizuālās mākslas konkursā "Trejdeviņas saules lec" Zemgales reģionā:

  • Linda Libere - I pakāpe
  • Lelde Libere - II pakāpe

Latvijas universitātes jauno ķīmiķu konkursā:

  • Samantai Homičai - 3. vieta

Mājturības un tehnoloģiju olimpiāde:

  • Natālija Gricune - 2.vieta
  • Tīna Karīna Anšance - 3.vieta
  • Kristers Drevinskis - 2.vieta
  • Krists Kučiks - Atzinība

Valsts ķīmijas olimpiāde:

  • Niklāvs Ņikiforovs - Atzinība

Atklātā ķīmijas olimpiāde:

  • Niklāvs Ņikiforovs - 3.vieta

Vizuālās mākslas olimpiāde:

  • Elizabete Batņa - 1.vieta
  • Katrīna Pavlova - 3.vieta
  • Agnese Banga - 1. vieta
  • Annija Klipa - 3. vieta
  • Liāna Dukāte - 1.vieta
  • Kristaps Alde - 2.vieta
  • Unda Rušmane - Atzinība
  • Laura Libere - 1.vieta
  • Rūta Ansone - Atzinība
  • Roberta Paula Tomsone - 1.vieta
  • Zane Sirmoviča - 1.vieta
  • Nikola Ņikiforova - 2.vieta
  • Samanta Homiča - Atzinība

Olimpiādes darbi

Publiskās runas konkurss svešvalodā:

  • Zane Urbāne - 2.vieta
  • Laura Spurķe - 3.vieta
  • Roberts Gasūns - 3. vieta

Matemātikas olimpiāde:

  • Rūta Ansone - 1.vieta
  • Rebeka Vietniece - 2.vieta
  • Gerda Gustsone - 3.vieta
  • Samanta Homiča - 3.vieta
  • Laura Libere - Atzinība
  • Aiga Anda Dručka - Atzinība
  • Ričards Pabrūklis - Atzinība

4. klašu matemātikas olimpiāde:

  • Pēteris Vietnieks - 2.vieta
  • Verners Kļaviņš - 3.vieta

Ķīmijas olimpiāde:

  • Annija Folkmane - 1.vieta
  • Niklāvs Ņikiforovs - 1.vieta
  • Kalvis Ņikiforovs - 2.vieta

Matemātikas olimpiāde:

  • Valts Ulmanis - 1.vieta
  • Niklāvs Ņikiforovs - 1.vieta
  • Kristers Drevinskis - 3.vieta
  • Kalvis Ņikiforovs - 3.vieta

Ģeogrāfijas olimpiāde:

  • Valts Ulmanis - 1.vieta

Latviešu valodas olimpiāde:

  • Dita Staškeviča - 1.vieta
  • Kristiāna Cīrule - Atzinība

Angļu valodas olimpiāde:

  • Kristers Drevinskis - 2.vieta

Ekonomikas olimpiāde:

  • Kalvis Ņikiforovs - 2.vieta
  • Niklāvs Ņikiforovs - Atzinība

Latviešu valodas olimpiāde:

  • Zanei Sirmovičai - 3. vieta
  • Enija Elizabete Gulbe - Atzinība
  • Amandai Aldei - Atzinība
  • Diānai Ivaškēvičai - Atzinība
  • Laurai Spurķei - 1. vieta
  • Samantai Homičai - Atzinība
p>Bioloģijas olimpiādē:

  • Enija Elizabete Gulbe - 1.vieta

Fizikas olimpiāde:

  • Kristers Drevinskis - 1.vieta
  • Enija Elizabete Gulbe - 3.vieta
  • Niklāvs Ņikiforovs - Atzinība
  • Emīls Censonis - Atzinība

Krievu valodas olimpiādē:

  • Diānai Dolgunovai - Atzinība

Kulturoloģijas olimpiāde:

  • Dita Staškeviča - 2.vieta
  • Laura Adamāne - Atzinība
  • Sintija Veselova - Atzinība
  • Nauris Šulckis - Atzinība

 

Kontakti

Vecumnieku vidusskola

Reģ. Nr. 90000057032

Rīgas iela 24

Vecumnieki

Vecumnieku pagasts

Vecumnieku novads

LV 3933, Latvija

 

 

Skolas direktors: Aivars Ķiņķevskis tālr.: 63960595

Sekretāre tālr./fax: 63960595

e- pasts: vecumnieki.skola@vecumnieki.lv

Grāmatvedība: 63960594

 

 

Skolotāju istaba: 63960596

Direktora vietniece mācību darbā 5.- 12. klasēs: 63960597

Direktora vietniece audzināšanas darbā: 63960599

Sporta zāle: 63960598

Pirmsskola, sākumskola: 63976190, 63976283