Paziņojums!

  • Vecumnieku vidusskolas absolventi!

Tiek veidota grāmata „Vecumnieku vidusskola”

Vairāk ...>

FiBiĶīMa konkurss!

FiBiĶīMa konkursa 11.kārtas jautājumi šeit.

10. kārtas rezultāti

10. kārtas atbildes

Apsveicam!

Valsts atklātajā ķīmijas olimpiādē:

  • Samanta Homiča - 2. vieta
  • Rūdolfs Stilve - 2. vieta
  • Dace Gasūne - 3. vieta
  • Niklāvam Ņikiforovam - 2.vieta

Starpnovadu ģeogrāfijas olimpiādē:

  • Valts Ulmanis - 1. vieta

Starpnovadu 4.klases matemātikas olimpiādē:

  • Niks Vucāns - 1. vieta

Starpnovadu ķīmijas olimpiādē:

  • Samanta Homiča - 1. vieta
  • Niklāvs Ņikiforovs - 2. vieta

Zinātniski pētniecisko darbu konkursā:

  • Niklāvs Ņikiforovs - 1. vieta
  • Terēze Strode - 2. vieta
  • Roberts Gasūns - Atzinība

Starpnovadu vizuālās mākslas olimpiādē:

  • Linda Grantiņa - 3. vieta
  • Linda Gerika - 2. vieta
  • Elizabete Batņa - Atzinība
  • Rihards Vētra - 1. vieta
  • Unda Rušmane - 3. vieta
  • Katrīna Lavrinoviča - 2. vieta
  • Roberta Paula Tomsone - 1. vieta
  • Anastasija Beriļuka - 2. vieta

Starpnovadu matemātikas olimpiādē:

  • Rūdis Caune - 3. vieta
  • Rūta Ansone - 1. vieta
  • Gerda Gertsone - Atzinība
  • Aiga Andra Dručka - Atzinība
  • Vents Vājeiks - 2. vieta
  • Roberta Paula Tomsone - Atzinība
  • Rūdolfs Agris Stilve - Atzinība

Vecumnieku novada mūzikas olimpiādē:

  • Una Izāka - 3. vieta
  • Denija Zilgalve - 2. vieta
  • Liāna Dukāte - Atzinība
  • Astra Mizare - 2. vieta
  • Rūta Ansone - 1. vieta
  • Jūlija Djačenko - 3. vieta

Starpnovadu krievu valodas olimpiādē:

  • Dace Gasūne - 3. vieta
  • Roberts Gasūns - Atzinība
  • Kristīne Išankova - Atzinība

Starpnovadu angļu valodas olimpiādē:

  • Rūdolfs Stilve - 1. vieta
  • Emanuels Orests Gausiņš - 2.vieta
  • Roberts Gasūns - Atzinība
  • Valts Ulmanis - Atzinība
  • Niklāvs Ņikiforovs - Atzinība

Starpnovadu olimpiādē matemātikā:

  • Zane Sirmoviča - Atzinība
  • Niklāvs Ņikiforovs - Atzinība
  • Valts Ulmanis - 1.vieta

Starpnovadu olimpiādē fizikā:

  • Samanta Homiča - 2.vieta
  • Niklāvs Ņikiforovs - 1.vieta
  • Valts Ulmanis - 2.vieta

Starpnovadu 4. klašu latviešu valodas olimpiādē:

  • Niks Vucāns - 2.vieta
  • Renārs Igaunis - 3.vieta

Starpnovadu ekonomikas olimpiādē:

  • Niklāvs Ņikiforovs - 3.vieta

Starpnovadu olimpiādē kulturoloģijā:

  • Zane Sirmoviča - 1.vieta
  • Diāna Ivaškeviča - 3.vieta

Starpnovadu latviešu valodas olimpiādē:

  • Laura Spurķe - 3.vieta
  • Samanta Homiča - Atzinība

Starpnovadu latviešu valodas olimpiādē:

  • Niklāvs Ņikiforovs - 1.vieta
  • Terēze Strode - 2.vieta

Starpnovadu vēstures olimpiādē :

  • Laura Spurķe - 3.vieta

 

Kontakti

Rīgas iela 24

Vecumnieku vidusskola

Reģ. Nr. 90000057032

Vecumnieki

Vecumnieku pagasts

Vecumnieku novads

LV 3933, Latvija

 

 

Skolas direktors: Aivars Ķiņķevskis tālr.: 63960595

Sekretāre tālr./fax: 63960595

e- pasts: vecumnieki.skola@vecumnieki.lv

Grāmatvedība: 63960594

 

 

Skolotāju istaba: 63960596

Direktora vietniece mācību darbā 5.- 12. klasēs: 63960597

Direktora vietniece audzināšanas darbā: 63960599

Sporta zāle: 63960598

Pirmsskola, sākumskola: 63976190, 63976283