x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

2013./2014. mācību gada arhīvs.

Projekts „Koki un krūmi Vecumnieku vidusskolas apkārtnē”

5. b klase projektu nedēļas ietvaros pētīja Vecumnieku vidusskolas apkārtnē augošās koku un krūmu sugas. Projekta mērķis bija  pilnveidot skolēna zināšanas un izpratni par skolas apkārtnē augošiem kokiem, to daudzveidību un veikt kartēšanu.

Vairāk...>   

Starp pusfinālistiem arī „Lieliskais B!”

Marta mēnesī Vecumnieku vidusskolas 8.b klase uzsāka dalību konkursā „Es drošs- neesi pārdrošs”, kas tiek rīkots visām Latvijas 7.-8.klasēm.

Vairāk...>   

7.a klase projektā  „Rīga- Eiropas kultūras galvaspilsēta”

Kad es 4.aprīļa rītā kopā ar klasi iebraucu Rīgā, mani tur sagaidīja daudz interesantu, vēsturisku ēku un pieminekļu. Tas bija pasakaini! Uz mazu brītiņu man likās, ka esmu nokļuvusi pasakā- visas ēkas izskatījās milzīga un iespaidīgas. Kā pirmo es ieraudzīju Pēterbaznīcu.

Vairāk...>   

Projektu nedēļa 5.a klasē.

Mēs bieži vēlamies aizceļot kaut kur uz tālākām zemēm, lai apskatītu kādas citas vietas, iepazītu citu kultūru. Bet cik labi pazīstam Vecumniekus? 5.a klase projektu nedēļas ietvaros mēģināja paskatīties uz Vecumniekiem nedaudz citām acīm, izzinot to vēsturi un salīdzinot ar mūsdienām.

Vairāk...>   

Latvija – tīrāka valsts pasaulē!

Ik gadu pavasara talkās pulcējas cilvēki, kam rūp Latvijas daba. Arī šogad Vecumnieku vidusskolas skolēni bija to ļaužu pulkā, kas kopj savu dzimto Latviju, novadu, pagastu. Saulainajā sestdienas rītā, ezera saules apspīdēti, uzsākām sakopšanas darbus pie Jaunā ezera –  Vecumnieku evaņģēliski luteriskās baznīcas.

Vairāk...>   

Vecumnieku vidusskolas vārds pasaulē

Šogad, piekto gadu darbojoties ekoskolu programmā, guvām lielisku iespēju papildināt savas zināšanas un pieredzi starptautiska projekta ietvaros, ko organizēja Fen Bilimleri Okullari skola Turcijā – Starptautiskajā zinātnes un mākslas festivālā (ISAF) no 20.04. līdz 26.04.

Vairāk...>   

Vecumnieku vidusskola aktīvi darbojas Mammasdabas projekta aktivitātēs.

Mammasdabas projektā mācību gada laikā veicami vairāki uzdevumi un tāpēc  24. aprīlī  piecas sākumskolas klases devās uz mežu, lai izpildītu atlikušos darbiņus.

Vairāk...>   

Rīga kultūras galvaspilsēta 2014

     Mūsu projektu nedēļas lielā tēma bija ‘’Rīga-kultūras galvaspilsēta 2014.’’ Nedēļa sākās ar ekskursiju pa Vecrīgu, kur mums par to stāstīja gide Gita Vigule.

Vairāk...>   

 

Apsveicam konkursa “FiBiĶīMa erudīts” laureātus!

  1. 1. vieta- Anna Jaunzeme- Misas vidusskola, 8. klase
  2. 2. vieta- Samanta Homiča- Vecumnieku vidusskola, 8. klase
  3. 3. vieta-Lauris Kazlausks- Misas vidusskola, 8.klase
  4. Atzinība- Andris Ivanovs- Skaistkalnes vidusskola, 9.klase
  5. Atzinība- Nikola Ņikiforova- Vecumnieku vidusskola, 8.klase
  6. Atzinība- Aiga Andra Dručka- Vecumnieku vidusskola, 5. klase
  7. Atzinība-Raivis Mikalauckis-Skaistkalnes vidusskola, 9.klase
  8.  Paldies visiem 57 konkursa dalībniekiem no Vecumnieku novada un Mazzalves pagasta!

    Konkursa organizētāji - Vecumnieku Inovatīvās pieredzes skolas skolotāju komanda

Kopsavilkuma tabula...>   

Vecumnieku vidusskolas jaunieši tiekas ar Aizsardzības  ministrijas un Ārlietu ministrijas pārstāvjiem projekta „NATO desmitgade Latvijas skolās” ietvaros.

31. marta saulainajā dienā skolas foajē pulcējās 9.-12.klašu skolēni, lai vēlreiz padomātu par Latvijas vēsturi saistībā ar iestāšanos ES un NATO. Šobrīd, tik  nozīmīgā dienā, kad tiek rakstīta jauna Ukrainas vēsture, mēs ar vien biežāk domājam arī par Latvijas drošību.

Vairāk...>   

 

IZSTĀDE - Reālais nereālajā!

2. stāva vestibilā apskatāma vizuālās mākslas pulciņa darbu izstāde.

Vairāk...>   

Erudīcijas konkurss "Experiments"

Mēs, seši 9.a klases skolēni- Kristers Drevinskis, Enija Elizabete Gulbe, Amanda Paula Alde, Zane Sirmoviča, Jānis Zālmanis un Karolīna Spiridonova, izlēmām piedalīties skolēnu erudīcijas konkursā "Experiments".

Vairāk...>   

Apsveicam!

Skolas komanda konkursā Experiments Zemgales reģionā ieguva 3. vietu!

Komandā piedalījās: Kristers Drevinskis, Enija Gulbe, Zane Sirmoviča, Amanda Alde, Karolīna Spiridonova, Jānis Zālmanis. Skolotāja: Aldona Alenčika.

26. - 28. martam 10.klases skolnieks Niklāvs Ņikiforovs piedalās ķīmijas 55. valsts olimpiādē.

Vēlam veiksmi un panākumus Niklāvam un skolotājai Ilzei Cīrulei!

Vecumnieku vidusskola piedalās Mammasdabas vēstniecību salidojumā.

  21.martā Vecumnieku vidusskolas skolotājas Aija Staškeviča un Ina Sirmoviča devās uz  Mammadabas vēstniecības  skolu salidojumu Tērvetes dabas parkā. Pasākums notika par godu  projekta 5. jubilejai.

Vairāk...>   

Vecumnieku vidusskolas pirmklasnieki tiekas ar pasaules un Eiropas čempionu un Ginesa rekordu medaļas īpašnieku.

14.marta rīts Vecumnieku vidusskolas 1.a klases skolēniem bija ļoti satraucošs. Bija gaidāms cienījams viesi- daudzkārtējs pasaules un Eiropas čempions, Ginesa rekorda grāmatas medaļnieks - Viesturs Gargurnis.

Vairāk...>   

Skolotāji mācās un gūst atziņas savai turpmākajai profesionālajai darbībai

 

Vecumnieku vidusskolas attīstības projektā 2013./14.mācību gadā pamatjomas „Mācīšana un mācīšanās” proritāte ir skolēnu lasītpramses pilnveidošana visos mācību priekšmetos.

Vairāk...>   

Apsveicam!

Laikā, kad sirdis sāk mosties pavasara dziesmās un  kad pēkšņais sniegs cenšas atgādināt mūsu pašu zemes skarbos vēstures notikumus un šodienas realitāti gan te, dzimtenē, gan citur pasaulē, mēs iztaisnojam muguru un, novērtējot, kas mums dots, pieminam savus varoņus...

Vairāk...>   

Vizuālās mākslas konkurss „Trejdeviņas saules lec”.

5. martā Vecumnieku vidusskolā norisinājās valsts līmeņa vizuālās mākslas konkurss „Trejdeviņas saules lec” skola kārta 5. – 9. klasēm.

Vairāk...>   

Sveicam, sveicam, sveicam!

Vecumnieku vidusskolas 5. – 9. klašu laureātus ar veiksmīgiem un izciliem rezultātiem starpnovadu vizuālās mākslas olimpiādē Vallē "Meklējot pavasari tautasdziesmās"!

Vairāk...>   

13.martā 11. klases skolnieks Valts Ulmanis un 10.klases skolnieks Niklāvs Ņikiforovs piedalās matemātikas 64. valsts olimpiādē.

Vēlam veiksmi un panākumus Valtam, Niklāvam un skolotājai Rudītei Dambeniecei

Mūzikas svētki audzināšanas stundā.

 

Šonedēļ 5. – 9.klašu skolēniem audzināšanas stundā tika dota iespēja klausīties Ziemeļlatvijas kameransambļa „LIVONIA” skaņās.

Skolā viesojās Ziemeļlatvijas kameransamblis „LIVONIA”, kurš dibināts 2006.gadā un muzicē jau septīto sezonu.

 

Vairāk...>   

Dzīvo brīvi neko nelaid vējā...!

Februāra mēnesis, kad aiz loga putina un salti vēji gaudo, šogad mūs gājis secen un gaisā jau jūtama pavasara dvaša. Silta, mīļa, mazliet dzestra ir februāra dvēsele, bet pilna mīlestības, gluži kā pati mīlestības diena – 14.februāris.

Vairāk...>   

Vizuālās mākslas konkurss

5.martā plkst. 12:50 Vizuālās mākslas konkurss
5. – 12. klasei „Trejdeviņas saules lec…”

Afiša...>   

21.februārī 12. klases skolnieks Kalvis Ņikiforovs piedalās

ekonomikas 15.valsts olimpiādē!

Vēlam veiksmi un panākumus Kalvim un skolotājai Sanitai Rogai!

Izstāde „Pavasaris”

Vecumnieku vidusskolas 2. stāva gaitenī..

Afiša...>   

Vizuālās mākslas olimpiāde 5. – 9. klasēm.

Šajā mācību gadā vizuālās mākslas olimpiādes tēma ir „Pavasaris”, taču šī gadalaika atspoguļojums jāmeklē latviešu tautas dziesmās un jāprot vizualizēt ar krāsu un avīzes kolāžas palīdzību.

Vairāk...>   

Tehniskās jaunrades darbnīcas sadarbībā ar RTU Studentu parlamentu.

Šajā mācību gadā ir realizēta ideja sadarbībai ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlamentu un AS «Grindeks» pārstāvjiem un Vecumnieku vidusskolā notiek  izglītojošo nodarbību cikls «Tehniskā jaunrade skolās».

Vairāk...>   Bildes...>

Inovatīvās pieredzes skolu seminārs Vecumnieku vidusskolā

 Vecumnieku vidusskola turpina darbību Valsts izglītības satura centra Inovatīvo pieredzes skolu tīklā, ko vairākums dēvē mazliet vienkāršāk- DZM projekts.

Vairāk...>   Bildes...>

 

 

Pētniecības nedēļa pirmsskolā

      Vecumnieku vidusskolas pirmsskolas grupās nedēļā „Gribu zināt” no 20.-24. janvārim notika dažādi pētniecības darbi.

Vairāk...>   Bildes...>

Lai celtu barikādes uz ielām, vispirms bija jānojauc „barikādes” sevī.

Katras tautas dzīvē ir brīži, kas rakstīti vēstures grāmatu lappusēs, paliek cilvēku atmiņās, nostāstos, leģendās sasniedz nākamās paaudzes. Tāda bija arī Baltijas valstu nevardarbīgā pretošanās brūkošās PSRS pēdējiem mēģinājumiem apspiest neatkarības centienus.

Vairāk...>

Vecumnieku vidusskolas ekoskolas aktivitāte.

Bilde

 Ziemssvētku priekšvakarā Vecumnieku vidusskolas skolēniem bija dota iespēja smelties dažādas idejas dāvanu gatavošanā un svētku svinēšanā. 19.decembrī  bija vērojama neparasta rosība – skolēni ieradās skolā nevis ar mācību grāmatām, bet ar dažādiem piederumiem radošai darbībai.

Vairāk...>   Bildes...>

Panākums akcijā Ziemassvētku apsveikumi.

Bilde

Pagājušā mācību gadā Vecumnieku vidusskolas vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi piedalījās akcijā – izgatavojot Ziemassvētku apsveikumus un nosūtot tos organizācijai „Eurika Labdarība”.

Vairāk...>   

Svētku nedēļa Vecumnieku vidusskolā

Bilde

Tieši tāpēc, lai apzinātos mūsu patiesās vērtības un iespējas, kas mums ir dzīvojot BRĪVĀ LATVIJĀ, šonedēļ Vecumnieku vidusskolas skolēni domāja, sapņoja, dzirdēja, redzēja un sajuta Latviju daudz vairāk kā ikdienā. Šajā svētku nedēļā mēs elpojām vienā ritmā ar Latviju.

Vairāk...>   Bildes...>

Pie Latvijas Valsts prezidenta

Bilde

Laikā, kad visa Latvija gatavojas svētkiem, arī Vecumnieku vidusskolā jūtama īpaša gaisotne – skolēni piedalās dažādos pasākumos, pēta savas dzimtas saknes, savukārt 9. klašu un daži 5.a klases skolēni latviešu valodas stundās mēģināja iejusties Latvijas Valsts prezidenta lomā un pārdomāja, ko katrs teiktu, sveicot Latviju 95. gadadienā.

Vairāk...>

 

Bilde

Vecumnieku vidusskolā

I un II stāva gaitenī apskatāma

Vizuālās mākslas pulciņa zīmējumu izstāde

„Mirdzot šķēpiem zeltsaules staros…”

Vairāk...>

3. vieta zīļu vākšanas konkursā.

Bilde

Zoozīļuks šogad aicināja skolēnus vākt ozolzīles, tādējādi palīdzot zoodārza dzīvniekiem.  No mūsu skolas uz šo aicinājumu atsaucās abas 2.klases.

Vairāk...>

Priecājamies par panākumiem!

Bilde

Jau septīto gadu Zemkopības ministrija sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku organizēja konkursu „Mūsu mazais pārgājiens”.  Šā gada uzdevums bija, ielūkoties Imanta Ziedoņa grāmatā „Kurzemīte” un Imanta un Rimanta Ziedoņu grāmatā „Leišmalīte”, izvēlēties moto savam pārgājienam un veikt izpēti par meža un koka izstrādājumu vai produktu daudzveidību.

Vairāk...>   Bildes...>

Ekoskolu Globālā Rīcības diena

Bilde

7. novembris - Starptautiskā Ekoskolu Rīcības diena, kurā skolēni un jaunieši no visas pasaules aicina un iedvesmo sabiedrību uz pārmaiņām aktuālos vides jautājumos.

Vairāk...>

Konkurss „Dārznīca” . 

Bilde

Konkurss „Dārznīca”  ir zaļākas un  skaistākas domāšanas projekts, kura mērķis ir mudināt jebkuru domāt par skaistāku un sakoptāku vidi. Tas noritēja  jau otro gadu.  

Vairāk...>

Dzejas dienas Vecumnieku vidusskolā.

Bilde

Reizē ar septembra zeltītajiem saules stariem un bagāto ābolu ražu kā katru gadu mūsu skolā ienāk Dzejas dienas. Pasākumu kopu ievadīja ziedu kompozīciju izstāde, kuru veidojām skolas zālienā. Daudzinot Latviju jubilejā, rudens ziedus kārtojām latvju zīmju rakstos.

Vairāk...>

 

Arhīvs>>>