x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Dejotāji ielu koncertā

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros Vecumnieku vidusskolas 1.-2.klašu deju kolektīvs „Rūķi” un 3.-4.klašu deju kolektīvs 9.jūlijā piedalījās ielu koncertos LU Botāniskajā dārzā un atpūtas centrā „Lido”.

Vairāk...>   

Vides radošā darbnīca Vērmanes dārzā

 

 XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros Vērmanes dārzā norisinājās vides radošās darbnīcas, kurās piedalījās skolu komandas no visas Latvijas. Vecumnieku vidusskolu pārstāvēja Rebeka Vietniece.

Vairāk...>   

AICINĀM MĀCĪTIES VECUMNIEKU VIDUSSKOLĀ!

Aicinām mācīties Vecumnieku vidusskolas 10. klasē.

Dokumentu iesniegšana - darbadienās no 8.00 līdz 13.00, skolas sekretāres kabinetā.

  

Meža Olimpiādes 2015.gada finālā.

Pavasaris ik gadu ir rosīgs laiks Meža Olimpiādes dalībniekiem, kuri sacenšas par ceļazīmi uz Meža Olimpiādes finālu. Šajā gadā MammasDabas projektā tika saņemti 316 skolotāju stundu apraksti, no kuriem 75 tika izvirzīti pusfinālam - interneta spēlei „Mežotājs”.

Vairāk...>   

1.a klase projektu nedēļā

 

1. a klases projektu nedēļas tēma bija „Koki mums visapkārt.”
Pirms projektu nedēļas kopīgi izlēmām, ko vajadzētu izpētīt saistībā ar kokiem.

Nolēmām, ka vērosim koku pārvērtības pavasarī un pie reizes arī visas dabas pārvērtības pavasarī.

Vairāk...>   

1.b klase projektu nedēļā

Esam skolā paši mazākie, bet toties zinātkāri un mums visiem ļoti patīk MammaDaba, tāpēc bijām ļoti priecīgi, ka projektu nedēļā VISAS dienas bijām ārā - ciemos pie Dabas!

Vairāk...>   

2.a klase projektu nedēļā

 

Šogad turpinām piedalīties Mammasdabas meistarklases aktivitātēs. Tāpēc arī mūsu projektu nedēļas darbiņi saistījās ar meža un koku tēmu. Noskatoties filmu „Mežs cilvēkiem” uzzinājām, ka Latvijas zelts ir zaļā krāsā. Mežs bez cilvēka varētu iztikt, bet cilvēks bez meža nu nekā: skābeklis, koksne- tās ir māju sienas, mēbeles ,papīrs, siltums, darbs un ienākumi.

Vairāk...>   

2.b klase projektu nedēļā

 

Mūsu darbs projektā iesākās ar māju „Lorumi” apciemojumu. Steidzāmies aplūkot savu vītolu mājiņu, kuru iestādījām gadu atpakaļ, arī projektu nedēļā. Mērījām un priecājāmies katrs par savu vītoliņu. Ja kāds bija piemirsis – talkā nāca labsirdīgā Anitas tante, kura, mums par pārsteigumu, rokās turēja lielu projekta lapu.

Vairāk...>   

3.a klase projektu nedēļā

Mēs, 3.a klase, tāpat kā visa Mazā skola, piedalāmies Mammasdabas projektā, kurā jāveic dažādi, ar mežu saistīti uzdevumi. Tādēļ mūsu projektu nedēļas tēma bija „Mežs”.

Vairāk...>   

3.b klase projektu nedēļā

 

Mūsu klases projektu nedēļa iesākās ar rosīgu darbu mežā. Kopā ar LVM Skaistkalnes meža iecirkņa vadītāju Mārtiņu Freimani izlikām kokos putnu būrīšus. Tad ar lielu entuziasmu ķērāmies pie meža stādīšanas.

Vairāk...>   

4.a klase projektu nedēļā

Projektu nedēļas uzdevumi: Attīstīt videi draudzīgu domāšanu un iepazīties ar profesijām, kas saistītas ar vidi.

Vairāk...>   

4.b klase projektu nedēļā

 

4.b klases skolēni projektu nedēļas pirmajā dienā 27.04. devās uz Skaistkalnes meža iecirkni. Tur mūs sagaidīja šī meža iecirkņa apsaimniekotājs Mārtiņš Freimanis. Mārtiņš mums pastāstīja par priežu stādiņu audzēšanu, par to kāpēc, kur jāstāda jaunās priedītes, izrādīja darba instrumentus, praktiski parādīja kā stādīt priedīti, lai tā augtu.

Vairāk...>   

5.a klase projektu nedēļā

 

Projektu nedēļas laikā 5. A klase veica projektu – pētīja „Vecumnieku vidusskolas tradīcijas un kultūrvidi”.

Tika izveidotas aptaujas anketas un aptaujāti 5. A klases piederīgie, kuri kādreiz ir mācījušies Vecumnieku vidusskolā.

Vairāk...>   

5.b klase projektu nedēļā

5.b klases projekts „Aspazijas un Raiņa 150. Jubilejas gads.”. Projektu aizsākām februārī ar pieteikšanos Latvijas konkursā „Plašais apvārsnis”. Martā konkursa I kārtai veidojām scenāriju un animācijas filmiņu Raiņa dzejolim „Saulītes uzdevums vasarā”.

Vairāk...>   

6.a klase projektu nedēļā

 

6. a klases skolēni  veica projekta  darbu , kura tēma bija „Vecumnieku iedzīvotāji –dažādu profesiju pārstāvji”.

Vairāk...>   

6.b klase projektu nedēļā

 

6.b klase projektu nedēļā pētīja Vecumnieku vidusskolas bijušo skolotāju dzīvi un darba gaitas. Mūsu mērķis bija izzināt Vecumnieku vidusskolas kultūrvidi un tās darbinieku dzīvesstāstus.

Vairāk...>   

7. klase projektu nedēļā

Mūsu klase, projektu nedēļas laikā izvēlējās tēmu „Mana ģimene, dzimta, novads un valsts”. Šajā projektu nedēļas laikā no 27.04. līdz 30.04. mēs taisījām divus darbus, viens no tiem bija dzimtas koka gatavošana un otrs prezentācija par Vecumnieku pagasta tradīcijām.

Vairāk...>   

8.a klase projektu nedēļā

 

   Katru gadu mūsu skolā notiek projektu nedēļa, tiek piedāvātas vairākas tēmas. Katra klase izvēlas kādu projektu ar noteiktu tēmu, kurš nedēļas laikā ir jāpaveic. Šogad manas klases projektu nedēļas tēma bija „Vecumnieku vidusskola senāk un tagad”.

Vairāk...>   

8.b klase projektu nedēļā

     Šajā mācību gadā mēs, 8.b klase, strādājām pēdējo  projektu nedēļu pamatskolā un veidojām ‘’Sajūtu taku’’ mazajā skolā. Ideja radās jau pagājušajā mācību gadā, taču to realizējām tikai šogad.

Vairāk...>   

10. klase projektu nedēļā

 

10. klase projektu nedēļā strādāja pie 3 projektiem. Diāna un Egija gatavojās Baltijas Jūras projektam „We love the Baltic Sea”, intervēja kādreizējos šī projekta dalībniekus, pārtulkoja intervijas angļu valodā , sagatavoja prezentāciju un par to arī pastāstīs starptautiskā konferencē   5.-8. jūnijā  Tallinā.

Vairāk...>   

11. klase projektu nedēļā

 

11. klase projektu nedēļā darbojās divās grupās. Viena grupa bija dabas grupa, otra grupa izstrādāja darbu „Eiropa, Latvija, novads – jaunatnes iespējas”.

Vairāk...>   

SVEICAM!

 

Sveicam 12. klases skolēnu VALTU ULMANI, Valsts ģeogrāfijas olimpiādes 3. vietas ieguvēju!
Paldies skolotājai Ingrīdai Tamanei !

Sveicam  Mammasdabas Meža olimpiādes fināla 5. vietas ieguvējus- skolotāju Aiju Staškeviču un skolēnus Anniju Klipu, Vitu Kalniņu, Samantu Cibuli, Rasu Rušmani, Rūdi Cauni, Pēteri Vietnieku, Kristeru Šulcki, Robertu Cauni, Undu Rušmani un Matīsu Nilu Markūnu.

Vairāk...>   

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss-izstāde „Rakstu darbi”

24. aprīlī Bauskā notika 2. kārtas Zemgales kultūrvēsturiskā novada vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa „Rakstu darbi”, kas veltīts XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, noslēguma pasākums.

Vairāk...>   

Angļu valodas pēcpusdiena „Be safe and healthy”( Esi drošs un vesels).

24. aprīlī Vecumnieku vidusskolā 1.-4. klasēm bija īpaša diena. Kā katru gadu pavasarī, visa sākumskola pulcējās uz vienu kopīgu angļu valodas stundu, lai parādītu, ko gada laikā esam iemācījušies angļu valodā, kā protam pielietot apgūtās zināšanas un prasmes dažādu uzdevumu veikšanā, kā protam komunicēt un sadarboties grupā, vai protam būt uzmanīgi klausītāji un sadzirdēt, un ieraudzīt, ko prot citi.

Vairāk...>   

Krāsu diena Vecumniekos.

Saulainā 18. marta rītā Vecumnieku vidusskolas pirmsskolā notika  tradicionālais Vecumnieku novada pirmsskolas mākslas konkurss ”Krāsu diena”.

Vairāk...>   

STARPNOVADU VIZUĀLĀS MĀKSLAS OLIMPIĀDES REZULTĀTI 5. – 9.KLASĒM

Šā gada 26. februārī Vecumnieku vidusskolas 5. – 9.klašu skolēni devās uz vizuālās mākslas olimpiādi Iecavā, lai piedalītos un aizstāvētu skolas godu un radoši sevi pierādītu par tēmu “Vasara”.

Vairāk...>   

Vidusskolas meitenes uzvar starpnovadā un Zemgalē

13.februārī Vecumnieku vidusskolas volejbola komandas startēja starpnovadu sacensībās. Meiteņu komanda, parādot labu sniegumu, izcīnīja uzvaru šajās sacensībās un nodrošināja divas ceļa zīmes - „Lāses kauss 2015” finālsacensības Rīgā un Zemgales reģiona vidusskolas sacensības.

Vairāk...>   

Profesiju nedēļa pirmsskolā.

     Šajā mācību gadā viena no Vecumnieku vidusskolas prioritātēm ir karjeras izglītības integrēšana mācību procesā. Arī pirmsskolas grupās cenšamies vērst bērnu uzmanību,  rosinām izzināt un apgūt jaunas zināšanas par dažādām profesijām, to nozīmi, tām nepieciešamajiem darba rīkiem.

Vairāk...>   

SKOLAS VIZUĀLĀS MĀKSLAS OLIMPIĀDES “VASARA”  REZULTĀTI

Skolas vizuālās mākslas olimpiādes "Vasara" rezultāti šeit>>

 

Lasītprieks Vecumnieku vidusskolā.

Jau vairākus gadus Vecumnieku vidusskolas sākumskolas klasēs par  tradīciju kļuvis katru jauno gadu iesākt ar grāmatu godināšanu. Janvāris pie mums tiek dēvēts par Lasītprieka mēnesi. Katra skolotāja savā klasē dažādi skolēnus ieinteresē pievērsties lasīšanai.

Vairāk...>   

Velo apmācība!

 

Ja tev ir  vismaz 10. gadi un ir vēlme iegūt velosipēda vadītāja apliecību, lūdzu  pieteikties uz velosipēdu vadītāju apmācību līdz 6. februārim ŠEIT

  

… Mans brālis baltu guni kur…

 Ar kodīgiem dūmiem pievilkušās drēbēs, nosalušām rokām un drebošu, bet apgarotu sirdi 1991.gada barikāžu notikumu liecinieki sildījās pie neskaitāmiem ugunskuriem, kuru liesmās raugoties cerēja, ka izdosies, ka pietiks spēka, lai dzīvotu paši SAVĀ zemē.

Vairāk...>   

Tuvojas noslēgumam mākslas konkurss “Trejdeviņas saules lec”

Ar dažādiem nozīmīgiem pasākumiem ir sācies Latvijas prezidentūras laiks Eiropas Savienības Padomē. Viens no pasākumiem, veltīts šim notikumam, bija mākslas konkurss „Trejdeviņas saules lec”.

Vairāk...>   

Latvijas Dārta Organizācijas kauss- Rihardam Slišānam

Aizvadītās nedēļas nogalē, 12.-14.decembrī,  Saulkrastu viesnīcā „Minhauzena Unda” noslēdzās 2014. gada Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā, vienlaikus noskaidrojot kā „LDO Latvijas Kausa” jaunos čempionus, tā arī visas sezonas reitingu uzvarētājus.

Vairāk...>   

Baltijas jūras projekta konference

1989. gads Eiropas vēturē ierakstīts ar Berlīnes mūra krišanu un Vācijas atkal apvienošanos, ar Baltijas ceļu- dzīvo ķēdi 600 km garumā un arī ar UNESCO Baltijas jūras projekta dibināšanu. 2014. gada 21.novembrī Rīgā, UNESCO nacionālajā komisijā notika konference, veltīta Baltijas jūras projekta dibināšanas 25.gadadienai.

Vairāk...>   

Novembris Vecumnieku vidusskolā.

Jau atkal novembris aizlido vēja spārniem. Visiem zināms, ka novembris ir gada latviskākais mēnesis. Katru gadu šajā laikā skolā ir patriotiskāka noskaņa. To rada dažādi rotājumi, dziesmas, aksesuāri, pasākumi, bet galvenokārt mēs paši.

Vairāk...>   

Vecumnieku vidusskolas audzēkņi piedalās akcijā Eurika.

Tuvojoties Ziemassvētku laikam katru gadu Vecumnieku vidusskolas dažādu klašu audzēkņi zīmē Ziemassvētku kartiņas un piedalās labdarības akcijā, kuru rīko Labdarības Organizācija Eurika.

Vairāk...>   

Rīcības dienu atskats Vecumnieku vidusskolā

Rudens periods Vecumnieku ekoskolai izvērties darbīgs– ar lapu grābšanas talkām pie skolas un parkā, ar piedalīšanos  starptautiskajās eko rīcības dienās  no 3.-10. novembrim. 3.novembrī skolēni iepazinās ar ieplānoto darbu sarakstu un čakli ķērās pie darba.

Vairāk...>   

Priecājamies par uzvaru!

Piektdien, 7. novembrī, tikām aicināti uz Rīgu, uz Zemkopības ministrijas rīkotā konkursa Latvijas skolēniem “Mūsu mazais pārgājiens” apbalvošanas pasākumu. Svinīgais pasākums notika izstādē “Iepazīsties – koks!” Lielajā estrādē Mežaparkā.

Vairāk...>   

 Konkurss „FiBiĶīMa erudīts” ir sācies!

 
  • Piedalīties konkursā aicinām jebkuru Vecumnieku novada vai citu novadu skolu 7.-9. klases skolēnus, kā arī 5. un 6. klases skolēnus, kam  patīk būt aktīviem un uzzināt kaut ko jaunu.
  • Konkurss turpināsies 11. kārtās un veiksmīgākos un izturīgākos  gaida balvas un iespēja jūnijā piedalīties tradicionālajā „FiBiĶīMa vasaras skolā”
  • Atbildes uz 1. kārtas jautājumiem elektroniski jāiesūta līdz 17.oktobrim!
  • Vēlam veiksmi un panākumus visiem dalībniekiem!

Vecumnieku vidusskolas dabaszinātņu un matemātikas skolotājas

Priecājamies par savu skolnieču sasniegumiem!

19.septembrī divas mūsu skolnieces – Čelsija Viktorija Gerika (3.a klase) un Samanta Cibule (4.b klase) piedalījās Latvijas Stādu audzētāju biedrības stādu audzēšanas konkursa «Dārznīca» uzcītīgāko un radošāko dalībnieku noslēguma pasākumā LU Botāniskajā dārzā.

Vairāk...>   

Zaļais karogs – mūsu!

Jau trešdien, 1.oktobrī, Latvijas Universitātes Lielajā aulā uz Ekoskolu apbalvošanas pasākumu pulcēsies ap 400 izglītības iestāžu pārstāvji, lai gūtu apliecinājumu savam darbam vides izglītības un ilgtspējas veicināšanā, kā arī vienotos kopīgā draudzības akcijā.

Vairāk...>   

Gribu iet uz bibliotēku.

Starptautiskajā rakstpratības dienā  8.septembrī Rīgā notika  karnevāla gājiens "Gribu iet uz bibliotēku", pulcējot projekta "Bērnu un jauniešu žūrija" dalībniekus - bērnus vecumā no 10 līdz 14 gadiem.

Vairāk...>   

Vecumnieku vidusskolas mazo skolēnu dalība jaunā projektā.

Gandrīz 4 mēnešus - no 15. maija līdz 7.septembrim - ietverot skolēnu vasaras brīvlaiku ,Vecumnieku vidusskolas 3.a un 4. b klases skolēni piedalījās spēlē-konkursā  „Kartupeļa dienasgrāmata”.

Vairāk...>   

Projekts „Koki un krūmi Vecumnieku vidusskolas apkārtnē”

5. b klase projektu nedēļas ietvaros pētīja Vecumnieku vidusskolas apkārtnē augošās koku un krūmu sugas. Projekta mērķis bija  pilnveidot skolēna zināšanas un izpratni par skolas apkārtnē augošiem kokiem, to daudzveidību un veikt kartēšanu.

Vairāk...>