x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Sveicam Zemgales reģiona laureātus vieglatlētikā!

 

Šonedēļ 12. maijā notika Zemgales reģiona ‘’Vidusskolu kauss’’ vieglatlētikā, kurā mūs pārstāvēja arī  Vecumnieku vidusskolas meiteņu un puišu komandas.

Vairāk...>   

Angļu valodas pēcpusdiena.

19.aprīlī Svešvalodu nedēļas ietvaros notika 5.-6.klašu angļu valodas pasākums, kas šogad bija veltīts profesiju tēmai. 5.a klases skolēni bija sagatavojuši priekšnesumus, atklājot dažādas neparastas profesijas ar interesantiem nosaukumiem angļu valodas skolotājas Zojas Demeškevičas vadībā.

Vairāk...>   

6. maijā sākumskolēni aicināja māmiņas uz skaistu un sirsnīgu apsveikuma koncertu.

Visu koncertu caurvija bērnu rakstītās vēstules māmiņām-mīļas savā sirsnībā un vienkāršībā. Skolas sākumklašu koris, ansamblis un dejotāji rādīja savu prasmi un radīja svētku gaisotni, kas īstu emociju vilni sasniedza koncerta beigās, kad skolēni apsveica savas māmiņas un pasniedza apsveikumus-pašu rakstītās vēstules.

Vairāk...>   

2016.gada MAMMASDABAS Meža olimpiādes finālsacensībās.

Lai kopīgi pavadītu aizraujošu dienu, 100 bērni un 10 skolotāji no visas Latvijas 20. aprīlī tikās 2016.gada MAMMASDABAS Meža olimpiādes finālsacensībās Latvijas Valsts mežu dabas parkā Tērvetē. Spītējot aukstajam vējam un krusai, bērni pierādīja, ka ir vieni no labākajiem to 140 skolu vidū, kas šogad piedalījās Meža olimpiādē.

Vairāk...>   

Vecumnieku novada skolu deju kolektīvu skate

27. aprīlī Misas kultūras namā notika Vecumnieku novada skolu deju kolektīvu skate.

Vairāk...>   

23. aprīlis - Lielā talka

23. aprīlis – Lielā talka. Mūsu skolas skolēni un skolotāji Lielajā talkā strādāja kopā ar visas Latvijas cilvēkiem, kam rūp tīra un skaista apkārtējā vide.

Vairāk...>   

Angļu valodas pēcpusdiena (papildināts)

22. aprīlī mazajā skolā notika angļu valodas pēcpusdiena. Šogad pēcpusdiena bija veltīta dzīvnieku tēmai, kas aicināja rūpēties par dzīvniekiem gan mūsu mājās, gan tālajā Āfrikā.

Vairāk...>   

Vecumnieku vidusskolā viesojas Pļaviņu novada ģimnāzija

21. aprīlī skolā viesojās Pļaviņu novada izglītības speciālisti un Pļaviņu novada ģimnāzijas Metodiskā padome. Viesošanās mērķis-iepazīt mūsu skolas Metodiskās padomes pieredzi un iepazīties ar skolotāju mācīšanās grupām.

Vairāk...>   

Dziesmu konkurss svešvalodās

20. aprīlī svešvalodu nedēļas ietvaros notika tradicionālais pasākums vidusskolas klasēm- dziesmu konkurss svešvalodās. Vienu dziesmu krievu valodā ieteica skolotājs, pārējās divas skolēni izvēlējās paši..

Vairāk...>   

Sadarbojamies ar citu skolu skolotājiem

14. aprīlī Vecumnieku vidusskolā satikās skolotāji no Vecumnieku novada skolām un Neretas novada Mazzalves pamatskolām, lai dalītos savā pieredzē. Visu mācību gadu darbojās skolotāju mazās mācīšanās grupas, kurās pedagogi no Skaistkalnes,

Vairāk...>   

“Profesiju karuselis”

6. aprīlī Vecumnieku vidusskolā notika pasākums "Profesiju karuselis", kurā sevi prezentēja Latvijas augstskolas. Rīga Tehniskās unversitātes, Latvijas Universitātes un Latvijas lauksaimniecības Universitātes pārstāvji Vecumnieku vidusskolas un pārējo novada skolu 10.-12. klases skolēnus iepazīstināja ar studiju iespējām Latvijas lielākajās augstskolās.

Vairāk...>   

Spēļu pēcpusdiena

Tradīcijām ir liels spēks un pievilcība.  Šogad Vecumnieku vidusskola aicināja ciemos novada skolu un Mārupes vidusskolas 7.-8. Klašu skolēnus piedalīties tradicionālajā dabaszinātņu un matemātikas “Spēļu pēcpusdienā”

Vairāk...>   

“Spārītes” pasākumā "Budēlis Tēvainis – Vecumnieku novada Meteņos!

Skaļu un krāšņu masku gājienu 27. februārī izbaudīja pirmsskolas grupiņa “Spārītes” pasākumā "Budēlis Tēvainis – Vecumnieku novada Meteņos!

Ar pozitīvām emocijām pavadījām laiku, izbaudot tautiskās tradīcijas pie Vecumnieku Jaunā ezera. Vecumnieku Tautas namā iemācījāmies daudzas rotaļdejas, skanot folkloras grupas mūzikai.

Liels paldies organizētājiem un atbalstītājiem- atsaucīgajiem vecākiem!

 

Grupiņas “Spārītes”skolotājas

Bildes...>   

Sveicam  Zemgales reģiona bronzas medaļas ieguvējas basketbolā!

Šonedēļ 23. februārī Kandavā norisinājās Zemgales reģiona ‘’Jauno basketbolistu kauss’’ 2002. gadā dzimušajām meitenēm, mūsu Vecumnieku vidusskolas meitenes izcīnīja 3. vietu un bronzas medaļas.

Vairāk...>   

Ceļojums profesiju zemē

11.februāra rīts Vecumnieku vidusskolas pirmsskolas grupās atnāca, priecīga satraukuma pilns. Visu nedēļu bērni bija krājuši zināšanas par dažādiem profesiju pārstāvjiem, to darbu un nepieciešamajiem darbarīkiem.

Vairāk...>   

Bauskas reģiona ‘’Lāses kauss 2016.’’

Šā gada 5. Februārī norisinājās Bauskas reģiona sacensības volejbolā ‘’Lāses kauss 2016.’’ vidusskolas grupā, mūsu puiši izcīnot uzvaras visās 4 spēlēs izcīnija 1.vietu, tādejādi nodrošinot savu dalību finālsacensībām Rīgā, kas notiks Skonto hallē.

Vairāk...>   

Latviešu tautasdziesmu dziedāšanas konkursā „Lakstīgala” pirmie!

 

27. janvārī Stelpes pamatskolā notika Vecumnieku novada skolu latviešu tautasdziesmu dziedāšanas konkurss „Lakstīgala”. Mūsu skolu pārstāvēja Una Izāka no 5.a klases, Annija Kuzma, Agnese Pūķe, Kristaps Turlais no 6.b klases un Evelīna Gudrupa no 6.a klases. Konkursā komandas sacentās tautasdziesmu dziedāšanā, atminēšanā pēc melodijas, dziedāšanā pa tēmām, kā arī bija viktorīna, kurā pārbaudīja komandu zināšanas par latviešu tautastērpiem, instrumentiem, gadskārtu svētkiem un ģimeņu godu tradīcijām. Vislabāk mūsu bērniem izdevās tautasdziesmu dziedāšana par doto tēmu. Prieks par panākumiem gan man, gan bērniem!

Skolotāja Dace Starta

.

Vecumnieku vidusskolas pasākumi, veltīti Latvijas brīvības cīņām un
Latvijas dzimšanas dienai!

17.NOVEMBRIS
Plkst.8.50 Vecumnieku vidusskolas skolēnu koncerts:
 “Latvija sākas ar mani!”

.

Vairāk...>   

APSVEICAM!

 

Zemkopības ministrijas un a/s „Latvijas valsts meži” rīkotajā konkursā  „Mūsu mazais pārgājiens” 1.-4. klašu grupā 2015. gadā 2.vietu ieguvusi  4.a klase un skolotāja Aija Staškeviča

   

7.b klases skolniece Aiga Andra Dručka piedalās LTV1 spēlē „Gudrs, vēl gudrāks”.

15.oktobrī Aiga Andra Dručka kopā ar klases audzinātāju Ingu Jankausku un 7. b klases atbalstītājiem devās uz Rīgu, lai piedalītos Latvijas televīzijas  raidījumā „Gudrs, vēl Gudrāks”.

Vairāk...>   

Salidojums

Liels paldies visiem, visiem - skolotājiem, tehniskajiem darbiniekiem, skolēniem, skolēnu vecākiem - kas piedalījās skolas salidojuma organizēšanā

Vairāk...>   

25. septembrī Vecumnieku vidusskola saņēma starptautisko apbalvojumu- Zaļā karoga balvu!

Apbalvošanas ceremonija notika Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 25. septembrī. Par Vecumnieku vidusskolas darba pieredzi sižetu veidoja reģionālā televīzija RE:TV, bijām priecīgi stāstīt.

Vairāk...>   

Vecumnieku vidusskolas skolēni iegūst balvas stādu audzēšanas konkursā „Dārznīca”.

Mūsu skolas 4.a klases komanda „Puķu pūķīši” ieguva 1. vietu, 3. a klases komanda „Jautrie dārznieki” 3. vietu starp komandām. Samanta  Cibule ieguva atzinību starp individuālajiem dalībniekiem.

Vairāk...>