x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Uzņemšana Vecumnieku vidusskolas 10. klasē.

Dokumentues var iesniegt darba dienās līdz 20. augustam no plkst. 9.00 līdz 13.00..

Iesniedzamie dakumenti:

- Apliecība par pamarizglītību

- Sekmju Izraksts

- Vecāku iesniegums.

Papildus informācija pa telefonu: 63960595

Mātes dienai veltīts koncerts.

Ielūdzam Jūs uz Mātes dienai veltītu koncertu “Mūžu adot” 13.maijā plkst:12.00 Vevumnieku tautas namā

 

TIKPAT VEIKLI UN ĀTRI, CIK KUKAINĪŠI!

4. maijā laukumā pie Vecumnieku estrādes sadūca un sazummēja pirmsskolas vecākās grupas – piecgadnieki un sešgadnieki ar savām skolotājām un skolotāju palīgiem. Kas tad viņiem visiem tur bija darāms? Tā bija prātīgā un rosīgā bitīte Maija, kura bērnus sagaidīja, lai pavasara saulītē kārtīgi izkustētos.

Vairāk...> 

Sveicam Zemgales reģiona sacensību “Jauno vieglatlētu kauss” 1. un 2.vietas ieguvējus.

2.05.2017. Iecavā norisinājās Zemgales reģiona sacensības “Jauno vieglatlētu kauss”. Vecumnieku vidusskolas meitenes sešu komandu kokurencēizcīnīja 1.vietu un “Jauno vieglatlētu” kausu.

Vairāk...> 

Angļu valodas pasākums “Learn Together!”

2017. gada 21. aprīlī Vecumnieku vidusskolā notika ikgadējais angļu valodas pasākums 1.-4. klasēm. Šogad, meklējot un iesaistot jaunas darba un mācību formas, pasākums izvērsās ļoti interesants.

Vairāk...> 

Skolotāju pārsteigums

  13. aprīļa dienu Vecumnieku vidusskolas pirmsskolas grupās gaidīja ar īpašu nepacietību.  Tā kā tikko bija aizvadītas teātra dienas un straujiem soļiem tuvojās Lieldienas, pirmsskolas skolotājas iejutās dažādos tēlos un parādīja saviem audzēkņiem muzikālus uzvedumus.

Vairāk...> 

Zemgales toņi un pustoņi

Valsts izglītības satura centrs šajā mācību gadā organizēja vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursu un tērpu skati “Latvijas toņi un pustoņi”.  Šī konkursa mērķis ir stiprināt bērnu un jauniešu patriotismu un valstisko apziņu, bagātināt kultūrvēsturisko pieredzi, veicināt radošo spēju attīstību, iniciatīvu izteikt sevi ar vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izteiksmes līdzekļiem.

Vairāk...> 

Informācija skolēniem un vecākiem.

Ar Vecumnieku novada Domes rīkojumu darba diena no 05.05.2017 tiek pārcelta uz 13.05.2017.

Mācības 13.05.2017. notiks pēc piektdienas stundu saraksta.

 

Sasniegumi novada vizuālās mākslas konkursā “Lieldienu kartiņa”.

Vecumnieku vidusskolas 5. un 6.klašu audzēkņi šogad laicīgi sāka gatavoties Lieldienu gaidīšanai. Tāpēc piedalījās Vecumnieku novada izsludinātajā vizuālās māksla konkursā “Lieldienu kartiņa” 5. – 7.klasēm.

 

Vairāk...> 

“Mobilā zināšanu ekspreša 2017” karoga dizaina veidotājs - Vecumnieku vidusskolas 4.a klases skolnieks Renārs Neverovskis!

4.a klases skolēni atsaucās nevalstiskās organizācijas “Eiropas kustība Latvijā” aicinājumam izveidot “Mobilā zināšanu ekspreša” karoga dizainu, kurš tiks izmantots akcijas “Mobilais zināšanu ekspresi 2017” vizualizācijā.

Vairāk...> 

Starptautiskais simpozijs “Stikli un smiltis”

Vecumnieku vidusskolas ģeogrāfijas skolotājai I.Tamanei 3. martā bija iespēja piedalīties starptautiskā simpozijā “Stikli un smiltis” Rīgā, ko organizēja LU Dabaszinātņu akadēmiskais centrs.

Vairāk...> 

Pirmsskolas grupa “Bitītes” piedalās labdarības akcijā “Laimes eņģeļi”

Lai darītu labu, nemaz nevajag daudz, vien prieku sirdī un patiesu apņemšanos. Vēlme kādu iepriecināt šoreiz sakritusi ar laiku, kad atzīmējam Starptautisko sieviešu dienu. Par labdarības akciju „Laimes eņģeļi” uzzinājām Lindas Mocebekeres facebook kontā ievietotajā aicinājumā sveikt 100 vientuļās omītes.

Vairāk...> 

Maskas

Visā pasaulē februāris ir masku gatavošanas un maskošanās laiks, lai aizbaidītu prom ziemu, bet sagaidītu pavasari. Tāpēc Vizuālās mākslas skolotāja Anda Sproģe kopā ar mājturības skolotāju Jāni Plūmi nolēma veidot starppriekšmetu saikni un sadarboties.

Vairāk...> 

Apsveicam skolotāju Andu Kuzmu!

22. februārī Mārupes vidusskolā norisinājās LU Starpnozaru izglītības inovāciju centra organizētais „Ekselences balvas” fināls. Tajā piedalījās 25 finālisti - piecu jomu - bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas - skolotāji.

"Ekselences balvu" bioloģijā ieguva Anda Kuzma.

Apsveicam!

 

Domājam un rīkojamies praktiski. Transports un vide!

17. februārī Vecumnieku vidusskola sadarbībā ar RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūtu (SESMI)  Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedru rīkoja konferenci Vecumnieku novada skolu vidusskolēniem.

Vairāk...> 

Sveicam novada uzvarētājus Basketbolā 3:3 !

Piektdien, 10. Februārī Vallē notika Vecumnieku novada sacensības basketbolā 3 pret 3, mūsu skolas puiši  7 komandu konkurencē, nezaudējot nevienā no spēlēm, izcīnīja 1. vietu.

Vairāk...> 

Sveicam Bauskas rajona uzvarētājus volejbolā!

27.janvārī  Valles Vidusskola sporta zālē notika ‘’Lāses Kauss 2017.’’ atlases sacensības pamatskolu vecuma grupā. Par ceļa zīmi uz finālsacensībām Rīgā cīnījās gan zēnu, gan meiteņu mūsu skolas komandas.

Vairāk...> 

Bērnu žūrija.

Šajās dienās noslēdzas lasīšanas veicināšanas programmas Bērnu un jauniešu žūrijas 2016  grāmatu kolekcijas vērtēšana. Šajā programmā iesaistījās aktīvākie lasītāji, grāmatu eksperti.

Vairāk...> 

Mācību stunda "1991.gada JANVĀRIS"

 

Laikā no 16. – 20. janvārim Vecumnieku vidusskolas 5. – 12.klašu skolēniem bija iespēja piedalīties barikāžu laika notikumu virtuālā rekonstrukcijā. Vecumnieku vidusskolas direktora vietniece ārpusklases darbā Sanita Roga sadarbībā ar vēstures skolotāju Ivetu Evarti un Vecumnieku pagasta muzeja vadītāju Ritu Kovalu izveidoja interaktīvu mācību stundu “1991.gada JANVĀRIS”.

 

Vairāk...> 

Apsveicam!

Apsveicam meiteņu komandu ar iegūto 3. vietu Zemgales reģiona basketbola sacensībās “Oranžā bumba” .

Komandā spēlēja: Lungeviča Madara, Biķerniece Līvija, Tomsone Roberta, Mizare Astra, Vietniece Rebeka, Samanta Berķe, Egija Saule, Djačenko Jūlija.

 

1.klašu ceļojums kopā ar vilku, kurš izvēlās no grāmatas.

Šai baltajā ziemas dienā „vilka ādā” iejutās 1.klašu skolēni, kuri apmeklēja skolas bibliotēku.

Bija sanākuši raibu raibais pasaku varoņu klāsts…  Princeses un Sarkangalvītes, vilki un zaķi, lapsas un citi meža zvēri… pasaku karuselis iegrieza pasaku riteni…

Vairāk...> 

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Tautas bumbā!

Piektdien, 13.janvārī  norisinājās Vecumnieku novada sacensības Tautas bumbā, mūsu meiteņu komanda,  pārspējot Misas komandas meitenes un piekāpjoties Valles vidusskolas meitenēm izcīnīja 2.vietu.

Vairāk...> 

Ziemassvētku koncerts "Nakts nav tāpat".

21. decembr'i plkst 9.00 Vecumnieku tautas namā 5.- 12. klašu koncerts "Nakts nav tāpat".

 

 

Ziemassvētku koncerts "Ziemassvētki rūķubodē".

20. decembr'i plkst 12.00 Vecumnieku tautas namā 1. -4. klašu koncerts "Ziemassvētki rūķubodē".

 

 

Apsveicam skolotāju INGRĪDU TAMANI

Par veiksmīgu mācību stundu Starptautiskajā izglītības akcijā „Pasaules lielākā mācību stunda” skolotāja Ingrīda Tamane apbalvota ar Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu!

 

Vairāk...> 

Apsveicam skolotāju ILZI CĪRULI

Par izcili paveiktu darbu, spēju ieinteresēt skolēnus savā mācību priekšmetā un tālākām studijām augstskolā ķīmijas, inženierzinātņu un materiālzinātnes nozarēs Rīgas Tehniskajā universitātē Ilze Cīrule saņēma SIA «Sakret» balvu!

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē (MLĶF) Latvijas ķīmijas un dabaszinību skolotāju apbalvošana par veiksmīgu un regulāru topošo ķīmijas studentu sagatavošanu notiek katru gadu. Skolotājai Ilzei Cīrulei tā jau ir otrā balva!

 

“Pētniecības pēcpusdiena” Vecumnieku vidusskolā

 1. decembrī Vecumnieku vidusskolā tikās Vecumnieku vidusskolas, Valles vidusskolas un Skaistkalnes vidusskolas 7.-8. klašu skolēni, lai kļūtu par pētniekiem novada skolu pasākumā “Pētniecības pēcpusdiena”.

Vairāk...> 

Atskats uz skolēnu labajiem darbiem

Atskats uz skolēnu labajiem darbiem - PET, makulatūras, bateriju konkursiem - par tīru Latviju; veco ļaužu apciemošanu pansionātā "Atvasara", dāvanu gādāšanu maznodrošinātām ģimenēm, svētku kartiņu gatavošanu skolas darbiniekiem, Zīļu vākšanu ZOO dārza iemītniekiem, ziedojumu akcijas "Aizved ekskursijā vecos ļaudis" aizsākumu un svētku koncertu "Mūsu Latvijai". Mēs patiesi lepojamies ar skolēnu labajiem darbiem. Paldies, visiem skolēniem, vecākiem un audzinātājiem. Paldies, tautas namam par siltajām telpām! Daudz laimes Latvija!

Vairāk...> 

„Nindzja Timijs mūsu vidū.”

Zviedru izcelsmes rakstnieks un mākslinieks, ilustrators un Holivudas filmu dizainers Henriks Tamms ieradies Rīgā, lai tiktos ar lasītājiem, stāstītu par savām grāmatām un šodien, 15. novembrī, kopā ar simtiem jauno lasītāju no visas Latvijas LNB Ziedoņa zālē atvērtu trešo grāmatu par brašo kaķi nindzju Timiju- "Nindzja Timijs un baltā pērtiķa noslēpums".

Vairāk...> 

Sveicam ar panākumiem jaunos basketbolistus!

Piektdien, 4. novembrī Misas skolas sporta zālē notika Vecumnieku novada “Jauno basketbolistu kauss’’, kurā ar labiem panākumiem atkal iepriecināja arī mūsu skolas zēnu un meiteņu komandas.

Vairāk...> 

Ekoskolu Rīcības dienas aktivitātes

Skolēniem nedēļā no 7. – 11.novembrim būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātes, kas rosinās domāt par vides ilgspējību. Skolas Ekopadome kopā ar Skolēnu domi iesaistīs skolēnus ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķu popularizēšanā un realizēšanā.

Vairāk...> 

Mēs - par tīru vidi!

Ir pienācis drēgnais, pelēkais rudens, kad zemi klāj pakšķošas lietus lāses, kas rindojas lielās peļķēs, kurās spoguļojas ziemas vēstneši - zīlītes, bet mēs esam gatavi sagaidīt ziemu. Pagājušajā ceturtdienā, kad saules stari mūs lutināja, kopīgi vienojāmies rudens labajiem darbiem. Sakopām skolas apkārtni, notika I posms akcijai mēs pret PET "Tīrai Latvijai".

Vairāk...> 

Dabaszinātņu pēcpusdiena 5. - 6. klasēm.

Piektdien, 21.oktobrī, 5.-6. klasēm notika skolēnu interesi veicinošs pasākums " Ceļojums pa dabaszinātņu stacijām.".

Vairāk...> 

Sveicam 2. vietas ieguvējus basketbolā!

Piektdien 14.oktobrī notika Vecumnieku novada ‘’Vidusskolu kauss’’ basketbolā, mūsu puiši tajā izcīnīja 2. vietu, uzreiz jāsaka, ka spēles bija interesantas un sīvas un vieglu uzvaru nevienai no komandām nebija.

Vairāk...> 

Skolas diena 2016.

Atsaucoties LIZDA aicinājumam Saeimas, pašvaldību deputātus, nozaru ministrus no 26.septembra līdz 7.oktobrim piedalīties akcijā „Skolas diena 2016” 12. Saeimas deputāts Rihards Melgailis piektdien, 7.oktobrī viesojās Vecumnieku vidusskolā.

Vairāk...> 

Pasaules lielākajā mācību stundā

UNESCO Latvijas Nacionālā komisija septembrī aicināja Latvijas skolas iesaistīties Pasaules lielākajā mācību stundā, kas ir starptautiska izglītības akcija, kas vienlaikus norisinās gandrīz simts pasaules valstīs. Šīs akcijas mērķis ir iepazīstināt sabiedrību un veicināt katra bērna, jaunieša, pieaugušā izpratni par 17 Ilgtspējīgas attīstības mērķiem, ko ANO valstis ir apņēmušās sasniegt līdz 2030. gadam, un iesaistīt ikvienu šo mērķu sasniegšanā.

Vairāk...> 

Olimpiskā diena Vecumnieku vidusskolas pirmsskolā.

Vecumnieku vidusskolas pirmsskolas grupu audzēkņi ar savām skolotājām un skolotāju palīgiem 23. septembri – Olimpisko dienu, sagaidīja moži un sportot gatavi.

Vairāk...> 

Eiropas valodu nedēļa. (papildināts 11.10.2016.)

Atzīmējot 26.septembri, kas visā Eiropā tiek svinēta kā Eiropas valodu diena  Vecumnieku vidusskolā notika īpašas svešvalodu un  latviešu valodas mācību stundas! Eiropu valodu nedēļas mērķis ir izveidot un nostiprināt skolēnu intereses par daudzveidīgajām Eiropas valodām un to nozīmi sasvstarpējā saskarsmē.

Vairāk...> 

Dzejas dienu noslēgums ”Ir rudens-prom dzērves no vasaras iet.”

Zeltainais rudens ienācis atkal mūsu skolā, un darbīgais posms-dzejas dienu mēnesis- septembris ir aizritējis Dzejas dienu pieskandināts.

Vairāk...> 

Vecumnieku vidusskolā 23.septembrī aizvadīta Olimpiskā diena 2016!

Pavisam Olimpiskajā dienā “Padod bumbu” piedalījās 534 dalībnieki , tai skaitā pirmskolas vecuma bērni kopā ar audzinātājām veica dažādus sportiskus uzdevumus. 1.–12.kl grupā piedalījās 343 skolēni un 20 pedagogi.

Vairāk...>   Bildes...>

Vecumnieku vidusskolas meitenes izcīna uzvaru valstī.

 

Vecumnieku vidusskolas meitenes 20.09.16. svinēja nozīmīgu uzvaru Latvijas skolēnu 70.spartakiādes finālsacensībās vieglatlētikā  "Vidusskolu kauss 2016".

 

Vairāk...>   

Rezultāti sporta sacensībās.

 

APSVEICAM VIDUSSKOLAS PUIŠUS AR  1. VIETU FUTBOLĀ VECUMNIEKU NOVADĀ.

APSVEICAM 6.-7. KLAŠU  FUTBOLISTUS AR  3. VIETU  VECUMNIEKU NOVADĀ.

Komandā...>   

 Zaļās aktivitātes vasarā!

Par pagājušo vasaru vairākas Vecumnieku vidusskolas 1.-4. klašu skolotājas droši var teikt: ”Nu gan mēs padzīvojām zaļi!”.

Vairāk...>   

 Zinību svētki Vecumnieku vidusskolā!

Ar rudens ziedu pušķiem rokās, satikšanās sveicieniem un smaidiem ir sācies jaunais 2016./2017. mācību gads Vecumnieku vidusskolā.

Pēc satikšanās ar klases audzinātājiem, vecajiem un jaunajiem klases  biedriem skolas laukumā uz svinīgo pasākumu pulcējās viss skolas kolektīvs – 353 skolēni, vecāki, skolotāji un skolas darbinieki. Īpašs notikums tas bija 42 pirmklasniekiem, kas iesāka savas skolas gaitas.

Lai mums netrūkst smaidu, laipnības, lai pietiek pacietības, iecietības, vēlmes un veiksmes labiem darbiem jaunajā mācību gadā!

Bildes...>