x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Vides izglītības pulciņa aktivitātes.

BildeVecumnieku vidusskolas Vides izglītības pulciņa aktivitātes rudens un ziemas mēnešos bija saistītas ar laika apstākļu vērojumiem, bet šobrīd „ģenerējam” idejas vides izglītības spēlei par tēmu „Mežs”.

 

Vairāk...>

Patīk skaistais? Piebiedrojies!

BildeSena indiešu gudrība māca : ja tev ir divi naudas gabali, par vienu nopērc ziedus, bet par otru – maizi. Tātad garīgās vērtības līdzsvarā ar materiālajām.

 

 

 

Vairāk...>

Vizuālās mākslas pulciņa (5. - 12. kl.) reklāma

Aicinu Tevi radoši darboties vizuālās mākslas pulciņā, kurā apgūsi dažādus glezniecības un zīmēšanas žanrus un stilus, piedalīsies konkursos, izstādēs un dažādos projektos – gan vietējā, gan arī starptautiskā mērogā.

Vairāk...>

Vizuālās mākslas pulciņš sākumskolā

BildeVizuālās mākslas pulciņš Vecumnieku sākumskolā darbojas jau daudzus gadus, un to apmeklē liels skaits bērnu. Ir bērni, kuriem nav iespējas apmeklēt mākslas skolu laika trūkuma vai finansiālu apsvērumu dēļ, tad skola piedāvā reālu iespēju ar minimāliem resursiem ikvienam bērnam attīstīt savas mākslinieciskās dotības, radošas spējas, fantāziju vai vienkārši saturīgi pavadot brīvo laiku, izveidojot jaunu vaļasprieku – zīmēšanu un gleznošanu, tādejādi, atrisinot bērna brīvā laika pavadīšanās iespējas pēc skolas nodarbībām.

Vairāk...>