x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Vecumnieku vidusskola

Piektdien, 13.oktobrī Misā, norisinājās Vecumnieku novada sacensības basketbolā ‘’Vidusskolu kauss’’, šajās sacensībās veiksmīgi startēja arī mūsu skolas skolēni.

Mūsu meitenēm  finālā nācās  spēkoties ar Misas vidusskolas meitenēm, kurā pārliecinoši dominēja mūsu skolas meitenes, uzvarot spēli, ar rezultātu 32:16, tādejādi - izcīnīta 1.vieta un izcīnīta iespēja  piedalīties Zemgales reģiona sacensībās.

Komandā spēlēja:

Madara Lungeviča, Annija Tamane, Agnija Praškeļeviča, Rebeka Vietniece, Egija Saule, Beāte Larionova, Jūlija Djačenko un Roberta Paula Tomsone.

Arī mūsu zēnu komanda spēlēja ļoti sekmīgi, pirmajā spēlē nedaudz piekāpjoties Skaistkalnes vidusskolas komandai ar rezultātu 8:11, bet pēc tam, ar disciplinētu spēli aizsardzībā un labī cīnoties par atlēcošajām bumbām uzbrukumā, mūsu komanda apspēlēja gan Misas, gan Valles vidusskolas komandas, tādejādi mūsu komanda ierindojās 2.vietā.

Komandā spēlēja:

Oļegs Kozlovs, Ritvars Kozlovskis, Gints Durans, Andris Porietis, Kristaps Krūmiņš, Niks Berlinskis, Vents Vājeiks un Daniels Zālmanis.

Liels paldies meitenēm un puišiem par labo sniegumu un vēlmi pārstāvēt mūsu skolu sacensībās, paldies skolotājai Līgai Macarovskai un trenerim Pēterim Lungevičam par skolnieku sagatavošanu sacensībām!

 

Skolotājs Rinalds Zariņš