x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

I vieta starptautiskajā konkursā “Dažāda pasaule 2017”

Vecumnieku vidusskolas 12.klases audzēkne Žaklīna Rodņina šogad piedalījās “V Starptautiskās vizuālās mākslas konkursā “Dažāda pasaule 2017”ar tēmu “Nacionālās vērtības” savā pieteikumā pārstāvot Vecumnieku vidusskolu. Meitene ieguva augsto I vietu savā vecuma grupā!

 Konkursā rosināja padomāt par katras valsts kultūru raksturojošām vērtībām dažādās mākslas jomās, kuras veido ikviena valsts iedzīvotāja kultūras pieredzes pamatu, nodrošinot piederības izjūtu savai valstij. Par izcilāko un ievērojamāko mākslas darbu un kultūras vērtību kopumu, kas atspoguļo nācijas visu laiku nozīmīgākos sasniegumus kultūrā. Vērtībām, kas nodrošina piederību valstij, raksturo tās savdabību un ir tās nacionālās identitātes pamats.

Lai bērni un jaunieši apzinātu vērtības, kas nodrošina piederību valstij, raksturo tās savdabību un ir tās nacionālās identitātes pamats, tika organizēts vizuālās mākslas konkurss datorgrafikā, sekmējot bērnu un jauniešu radošās domāšanas attīstību un radot iespēju pilnveidot savas prasmes datorgrafikā. Aicinājām veidot kolāžu, kurā radošā kompozīcijā tiktu izmantotas nacionālās krāsas, zīmes, raksti vai rotājuma elementi no savas valsts un vides, kas skar gan dabu, gan sadzīvi, arhitektūru vai kultūru.

Paldies Žaklīnai par izcilo darbu un arī par Vecumnieku vidusskolas vārda popularizēšanu!

 

Vecumnieku vidusskolas vizuālās mākslas skolotāja Anda Sproģe