x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

7.a klases skolēni lāpu gājienā uz Rešnenieku kapiem.

2017. gada 10. novembrī mēs - 7.a klases skolēni devāmies lāpu gājienā uz Rešnenieku kapiem Vecumniekos, lai atzīmētu Lāčplēša dienu. Tā ir mūsu klases tradīcija, ka šajā dienā mēs mērojam ceļu uz varoņu atdusas vietu. Tā mēs pārbaudām savus spēkus, izturību nepadoties grūtību priekšā, norūdām raksturu.  Lepojamies, ka esam centīgi tradīciju kopēji un atbalstītāji.

Nonākot kapos mēs salikām lāpas un svecītes Latvijas karoga krāsās.

Svinīgajā brīdī  mūsu klases zēni stāstīja par to, ko mums nozīmē šī diena un ar ko mēs lepojamies. Mums ir patiess  prieks, ka mūsu skolas absolventi ir Latvijas karavīru rindās, viņi mūs iedvesmo labiem darbiem.

Pēc tam Vecumnieku deputāte Vēsma Petrušēvica norunāja savu pašas rakstīto poēmu, kura ilga 8 minūtes un bija par puisi, kas devās karā un nepārnāca. Šis mirklis bija izjusts un dvēselisks. Vēsma Petrušēvica mudināja mūs biežāk aprunāties ar savām vecvecākiem pie tējas tases,  lai pastāstītu par vēstures notikumiem un sevis piedzīvoto. „Izmantojiet šo iespēju, jaunieši”!

Vēlāk mēs iestiprinājāmies ar  līdzi  paņemtās pusdienas un devāmies mājās.

Šī bija ļoti patriotiski un labi pavadīta diena!

 

Klases kolektīva vārdā Kristiāna Asare