x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Sveicam starpnovadu uzvarētājus volejbolā!

Piektdien, 26. janvārī norisinājās Bauskas rajona ‘’Lāses kauss 2018.’’  izcīņa volejbolā, kurā ļoti veiksmīgi startēja mūsu Vecumnieku vidusskolas jaunie volejbolisti.

Mūsu Vecumnieku komandas zēnu komanda uzvarēja visās 4 spēlēs, nepiedzīvojot zaudējumu nevienā setā, turklāt spēlējot līdz 21 punktam, neviena komanda pret mūsu komandu nespēja izcīnīt vairāk kā 10 punktus.

Vispirms mūsu zēnu komanda ar 2:0 pa setiem apspēlēja Bauskas 2. vidusskolas komandu, pēc tam ar 2:0 tika apspēlēta arī Mežotnes komanda. Pusfinālā mūsu zēnu komandai pretī atkal stājās Bauskas 2. vidusskolas komanda, kas tā arī nespēja atrast pretzāles mūsu komandas spēlei un mūsu komanda svinēja uzvaru ar 2:0.

Finālā mūsu komandai stājās pretī Valles vidusskolas komanda, kas ar 2:1 pārsteidzoši  pusfinālā sīvā cīņā uzvarēja Bauskas valsts ģimnāziju. Finālā mūsu komanda ļoti pārliecinoši ar 2:0 apspēlēja Valles komandu - attiecīgi pa setiem 21:7 un 21:4.

Rezultātā izcīnīta 1. vieta un visas iespējas labi sevi parādīt ar Zemgales reģiona sacensībās, kā arī izcīnīta ceļazīme spēlēt finālā Rīgā.

Komandā spēlēja: Pēteris Vietnieks, Alekss Žukausks, Ralfs Ločmelis, Jānis Strazdiņš, Niks Vucāns, Rūdis Caune, Edijs Pīrāgs, Verners Kļaviņš un Artūrs Čepulis.

Arī mūsu meiteņu komanda spēlēja atzīstami, pirmajā spēlē mūsu meitenes ļoti pārliecinoši ar 2:0 apspēlēja Mežotnes komandu, pēc tam ar 2:0 mūsu Vecumnieku meitenes pārliecinoši apspēlēja arī Valles vidusskolas komandu.

Rezultātā, arī mūsu Vecumnieku vidusskolas meitenes izcīnīja 1. vietu.

Komandā spēlēja: Liene Emīlija Miķelsone, Egija Saule, Rebeka Vietniece, Rūta Ansone, Laura Undīne Šulce, Eva Ezerniece, Jana Bogdanoviča, Samanta Berķe, Lelde Libere un Lelde Airita Zandberga.

Gribēju teikt lielu paldies trenerim Jānim Plūmem, ar kuru sadarbojamies treniņprocesā, paldies arī skolnieku vecākiem, ka Jūsu bērni ir izvēlējušies tieši volejbolu.

Skolotājs Rinalds Zariņš