x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Sveicam Zemgales reģiona bronzas medaļu ieguvējus volejbolā!

13. februārī Valgundē un Ozolniekos, norisinājās Zemgales reģiona sacensības volejbolā vidusskolas vecuma grupā (1998.-2001.g.dz.), šajās sacensībās veiksmīgi startēja mūsu Vecumnieku vidusskolas jaunie volejbolisti.

Mūsu Vecumnieku vidusskolas zēni apakšgrupā izcīnīja 2. vietu, uzvarot Saulaines tehnikuma volejbolistus ar 2:0 un sīvā cīņā piekāpjoties Kalnciema vidusskolas komandai ar 0:2.

Pusfinālā mūsu puišiem stājās pretī 1. vietas ieguvēji no otras apakšgrupas - Jelgavas tehnikums, šajā spēlē piedzīvots zaudējums 0:2, tādejādi, nācās spēlēt par 3. vietu ar Vircavas komandu, šajā spēlē mūsu puiši bija pārāki ar 2:0.

Rezultātā 7 komandu konkurencē, mūsu komanda ierindojās 3. vietā un ieguva bronzas medaļas.

Komandā spēlēja: Alekss Žukausks, Lauris Kuzņecovs, Pēteris Vietnieks, Andris Porietis, Kristaps Krūmiņš, Artūrs Čepulis, Ralfs Ločmelis, Jānis Strazdiņš, Verners Kļaviņš un Edijs Pīrāgs.

Jāpiebilst, ka daudzi no šiem zēniem ir dzimuši 2002. un 2003. gadā, tā kā lielas iespējas šiem puišiem sevi pierādīt pamatskolas vecuma grupā.

Paldies puišiem par pašatdevi laukumā, paldies par labo darbu treniņos.

 

Sporta skolotājs Rinalds Zariņš