x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Bērnu žūrijas ekspertu izvērtējums 2017. Grāmatas - labākie sarunu draugi.

Vecumnieku vidusskolā pēc pusgada ilgušā darba noslēdzies lasīšanas veicināšanas programmas „ Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2017” kolekcijas izvērtējums. Mūsu skolas eksperti šajā projektā piedalās jau ceturto gadu. Čaklākie lasītāji – eksperti ir mazās skolas-2.-3. Klašu grupā. Vairums aktīvāko ekspertu baltajā skolā nāk no 11+ lasītāju grupas.

Žūrijas lasītāji devās aizraujošā lasīšanas piedzīvojumā, vērtēja interesantākās grāmatas, izveidoja savu grāmatu topu.  Vai tas sakritīs ar lasīšanas svētku noslēguma vērtējumu ,to varēsim lūkot februāra beigās , kad notiks Lielie lasīšanas svētki  Ķīpsalā.

Kopīgi veidojām citātu sienu, kurā uzrakstījām populārāko grāmatu interesantākos citātus, kas likās pamācoši, vedināja aizdomāties par lietām un vērtībām. Izspēlējām grāmatu varoņu satikšanos un rīcību dažādās situācijās. Noslēgumā visi saņēma LNB sarūpētās piemiņas lietiņas un pateicības rakstus.

Vēlamies mudināt arī citus grāmatu draugus, kuri, labprāt, ir iemīļojuši grāmatu lasīšanu, bet nav iekļāvušies šajā programmā.  Nāciet, pievienojieties mūsu pulkam, kļūstiet par grāmatu ekspertiem.

 

Vecumnieku vidusskolas bibliotekāre Sarmīte Vēvere