x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Sveicam uzvarētājus vieglatlētikā!

Piektdien, 27. aprīlī, Vallē norisinājās Vecumnieku novada sacensības vieglatlētikas četrcīņā, šajās sacensībās ļoti veiksmīgi startēja mūsu Vecumnieku vidusskolas jaunie vieglatlēti.

Šajās sacensībās bērni sacentās 4 disciplīnās – 60m sprintā, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā un 500m skrējienā meitenēm un 800m zēniem.

Mūsu meitenes komandu sacensībās triumfēja ļoti pārliecinoši, aiz sevis atstādamas Valles, Misas un Skaistkalnes vidusskolas komandas, vairākas godalgotas vietas mūsu meitenēm arī individuāli.

Komandu pārstāvēja: Una Izāka, Rūta Gertnere, Samanta Cibule, Lelde Airita Zandberga, Vanessa Samuševa un Elīza Spurķe.

Arī mūsu zēni startēja ļoti veiksmīgi un tāpat kā meitenes komandu sacensībās uzvarēja itin pārliecinoši kā arī ieguva vairākas godalgotas vietas arī individuāli.

                Komandu pārstāvēja: Roberts Pustenko, Adrians Alenčiks, Jānis Geriks, Mareks Klipa, Rolands Skirmants un Artūrs Ivaškevičs.

Paldies mūsu skolniekiem par labo sniegumu sacensībās, paldies treneriem Līgai Macarovskai, Raivim Melgailim un Pēterim Lungevičam par skolnieku sagatavošanu sacensībām, veiksmi  mums Zemgales reģiona sacensībās.

 

Skolotājs Rinalds Zariņš