x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Sācies Erasmus+ skolu apmaiņas partnerības projekts “Emotional Wellbeing” jeb “Emocionālā labklājība”

Vecumnieku vidusskola kopā ar partneriem no Lielbritānijas, Nīderlandes, Francijas un Ungārijas saņēmusi apstiprinājumu Eiropas Savienības Erasmus+ programmas 2.pamatdarbības (KA2) skolu apmaiņas partnerības projektam “Emotional Wellbeing” jeb “Emocionālā labklājība”.

Projekta dalībnieki ir skolēni vecumā no 14-16 gadiem. Projekta divu gadu periodā notiks 20 Vecumnieku vidusskolas skolēnu apmaiņas vizītes partnervalstīs, uzņemoties pienākumu pieņemt savās mājās kādu no partnervalstu skolēniem laikā, kad vizīte notiks Latvijā. Projektā brīvprātīgi līdzdarbosies Vecumnieku vidusskolas skolotāji, to skaitā direktors un direktora vietnieki mācību un audzināšanas darbā.

Saskaņā ar projekta plānu, 2018./2019.mācību gadā pirmā vizīte notiks no 9. līdz 15. decembrim Lielbritānijas pilsētā Ellesmere Port, Whitby vidusskolā (the Whitby High School).

Otrā vizīte notiks no 24.februāra līdz 2.martam Nīderlandes pilsētā Tilburg, Durendael koledžā (2College Durendael).

Trešā vizīte notiks pie mums, Vecumnieku vidusskolā, no 17.līdz 23.martam.

Projektā iesaistītie skolēni un skolotāji veiks dažādas aktivitātes iesaistoties un līdzdarbojoties projekta apakštēmās, tādās kā pašapziņas problēmas un risinājumi, pašcieņa un sociālie mediji, karjeras iespējas, kā izdzīvot digitālo iespēju pasaulē,  tolerance un sociālās prasmes, pašizziņa (refleksija) un izturība: kā apgūt spēju būt laimīgam.

Projekta informācija:

Projekta Nr.: 2018-1-NL01-KA229-039011_5

Norises laiks : 2018.gada 1.septembris - 2020.gada 31.augusts

Finansējums: 28175,00 EUR

Projektu finansē Eiropas Komisija

Par projekta realizāciju atbildīgā persona: Sanita Roga

Projekta koordinatore: Iveta Klīdzēja

 

Iveta Klīdzēja