x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Vecumnieku volejbolisti uzvar starpnovadu sacensībās !

Šodien, 25. janvārī, Ceraukstē, norisinājās Bauskas starpnovadu sacensības volejbolā, vidusskolu vecuma grupā.

Šajās sacensībās ļoti veiksmīgi sevi pārādīja mūsu Vecumnieku vidusskolas jaunie volejbolisti.

Vispirms veiksmīgi sevi pieteica mūsu meitenes, pirmajā spēlē mūsu meitenes ar 2:0 apspēlēja Bauskas 2. vidusskolas komandu, pēc tam ar tādu pašu rezultātu tika pārspētas arī Saulaines tehnikuma meitenes.

Komandā spēlēja: Airisa Cimermane, Liene Emīlija Miķelsone, Lelde Airita Zanberga, Lelde Libere, Beāte Skuja un Beāte Larionova.

Arī mūsu zēni šodien sevi lieliski parādīja, šajās sacensībās mēs startējām ar divām zēnu komandām, mūsu Vecumnieku 2. komanda (2003.-2006.g.dz.), uzvarot visās 3 spēlēs un nezaudējot nevienā no spēlēm nevienu setu, ar 2:0 apspēlējot Vecumnieki 1. (2000.-2002.g.dz.), Bauskas 2. vidusskolas un Saulaines tehnikuma komandas, ierindojās 1. vietā.

Vecumnieki 1. komanda ierindojās 3. vietā, ar 1:2 piekāpjoties Saulaines tehnikuma komandai, bet ar  2:0 apspēlējot Bauskas 2. Vidusskolu.

Vecumnieki 2. komandā spēlēja: Niks Vucāns, Kristers Balcers, Pēteris Vietnieks, Alekss Žukausks, Edijs Pīrāgs, Rūdis Caune, Artūrs Čepulis, Verners Kļaviņš un Lauris Vasiļjevs.

Vecumnieki 1. komandā spēlēja: Matīss Gertsons, Oļegs Kozlovs, Reinis Burkevics, Maksims Iļjins, Vents Vājeiks, Ralfs Ločmelis, Sandis Dolmatovs, Matīss Platais, Artūrs Haritonovs un Marks Kovaļenko.

Paldies visiem skolēniem par vēlmi cīnīties un pārstāvēt savu skolu sacensībās, veiksmi mums tālāk  Zemgales reģiona spēlēs, kur, protams, mērķi atkal būs visaugstākie.

 

Skolotājs Rinalds Zariņš