x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Zemgales reģiona čempioni un sudraba medaļnieces volejbolā!

12. februārī Ozolniekos un Valgundē norisinājās ikgadējās Zemgales reģiona spēles volejbolā, jāsaka, ka trešo gadu pēc kārtas mūsu zēnu komanda izcīnīja čempionu nosaukumu, bet meitenes šoreiz iepriecināja ar sudraba medaļām.

Mūsu Vecumnieki 1. puiši pirmajā spēlē ar 2:0 uzvarēja Saulaines tehnikumu, pēc tam ar 2:0 tika apspēlēta Jelgavas Spīdolas valsts ģimnāzija, trešajā apakšgrupas spēlē ar 2:0 tika apspēlēta Ozolnieku vidusskola.

Pusfinālā puiši ar 2:0 apspēlēja Jelgavas tehnikumu un finālā sīvā cīņā ar rezultātu 2:0 tika apspēlēta Jelgavas Spīdolas valsts ģimnāzija, mūsu puiši cīnījās atzīstami, ļoti priecēja mūsu cēlāja Aleksa Žukauska parādītais sniegums un mūsu labā, saliedētā komandas spēle, kas arī bija panākumu atslēga.

Tādejādi mūsu zēnu komanda deviņu komandu konkurencē ierindojās pirmajā vietā, kas mūsu skolai ir izcils panākums.

Mūsu Vecumnieki 2. komandas puiši ar katru spēli savu sniegumu uzlaboja, taču apakšgrupā ierindojās ceturtajā vietā, tādejādi nespējot iekļūt pusfinālā un ierindojās dalītā 5.-9. vietā.

Vecumnieki 1. komandas sastāvs: Ralfs Ločmelis, Niks Vucāns, Kristers Balcers, Pēteris Vietnieks, Alekss Žukausks, Edijs Pīrāgs, Rūdis Caune, Artūrs Čepulis, Verners Kļaviņš un Lauris Vasiļjevs.

Liels prieks par mūsu meiteņu parādīto sneigumu, mūsu Vecumnieku meitenes pusfinālā nonākot iedzinējos ar -7 tomēr spēja svaru kausus nosvērt savā labā un uzvarēt visā spēlē Tukumu, finālā mūsu meitenes cīnījās atzīstami, taču piekāpās, sacensību favorītēm, Jelgavas valsts ģimnāzijas komandai, tādejādi septiņu komandu konkurencē ierindojoties otrajā vietā.

Komandas sastāvs: Liene Emīlija Miķelsone, Laura Undīne Šulce, Airisa Cimermane, Rūta Ansone, Beāte Skuja, Denija Zilgalve un Lelde Libere.

Paldies visiem skolniekiem un skolniecēm par labo sniegumu sacensībās, paldies par vēlmi aktīvi darboties stundās un treniņu nodarbībās, paldies trenerim Jānim Plūmem par sadarbību treniņu procecā, lai mums visiem veicas!

 

Sporta skolotājs Rinalds Zariņš