x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Vecumnieku vidusskola

16.februārī Lietuva svinēja 101 gadskārtu. Piektdien, 15. februārī  devāmies pie seniem un mīļiem draugiem uz Paņevežiem, lai piedalītos XXIII starptautiskajā patriotisko dziesmu festivālā. Dziedājām Gytis Paškevičius - Tu vėjo paklausk un „Žemėj Lietuvos“. Gytis Paškevičius ir ļoti populārs lietuviešu komponists un dziedātās, kura dziesmas visi zina un dzied. Koncertā jutāmies kā zvaigznes. Dziesmas laikā skatītāji spīdināja telefonu gaismiņas un dziedāja līdzi. Taču dziesma “Žemej Lietuvos” ir viena no Lietuvas stiprajām dziesmām, kuru dzied visos svētkos. Arī šo dziesmu zālē dziedāja līdzi un atbalstīja mūsu meitenes. Festivāla noslēgumā dziedājām kopdziesmu Mūsų dienos kaip šventė. Kā jau katru gadu mūs izteica komplimentus par skatuves tērpiem. Šoreiz saņēmām dāvanas arī no Lietuvas Seimas deputāta, kurš bija patiesi izbrīnīts, ka mūsu meitenes dzied tik saprotamā lietuviešu valodā.

Paldies Unai Izākai, Līvijai Biķerniecei, Laurai Undīnei Šulcei un Jūlijai Djačenko par ieguldīto darbu, lai godam pārstāvētu mūsu skolu festivālā.

 

Skolotāja Dace Starta