x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Atzīmējot Eiropas dienu.

Eiropas Savienības pilsoņi, kuri dzimuši gadā, kad Latvija iestājās Eiropas Savienībā, ir sabiedrības daļa, kurai ikdienas darbi jāsamēro ar Eiropas vērtībām. Mūsu skolas jaunieši vēlas izprast, kādi ieguvumi ir Latvijai un viņiem šajā ES 15 gadu pastāvēšanas laikā. Atzīmējot Eiropas dienu, pasākumā piedalījās 8.klašu jaunieši.

Izspēlējot lēmumu pieņemšanas gaitu Eiropas Savienībā jaunieši praktiski iejutās Eiropas parlamentāriešu, Eiropas komisijas locekļu un ES Ministru padomes darbā, kuras lēmumu procedūra likās nedaudz sarežģīta.

Caur pareiziem apgalvojumiem par ES vēsturi un šodienu varējām pārliecināties, cik daudz nozīmīgas priekšrocības varam gūt, dzīvojot atšķirīgi, bet vienoti. Eiropas parlamentārieši atpazina šodienas Eiroparlamenta deputātus, kāda būs rītdiena, to laiks rādīs. Lasītais, sociālo zinību stundās  un ģeogrāfijā gūtās zināšanas lieti noderēja konkursa  gaitā.

Aktīva līdzdarbošanās un Eiropas dziesmu konkurss piedeva  pasākumam atraktīvu noskaņu.

Par dziesmu daudzveidību un skanīgumu rūpējās skolotāja Inga J. Katras klases priekšnesuma unikalitāte un dažādība liecināja par mūsu piederību Eiropas Savienībai. Esam vienoti dažādībā.

 

 Vecumnieku vidusskolas bibliotekāre Sarmīte Vēvere

Angļu valodas skolotāja Inga Jankauska