x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Pirmajās novada sacensībās futbolā uzvar Vecumnieku vidusskola!

Piektdien, 13. septembrī, Vallē, norisinājās šī gada pirmās novada vispārizglītojošo skolu sacensības futbolā ‘’C’’ vecuma grupā zēniem.

Šajās sacensībās piedalījās 5 komandas, mūsu Vecumnieku vidusskolas zēni šajā turnīrā bija veiksmīgi un izcīnīja 1. vietu, izcīnīdami iespēju, pavasarī piedalīties Zemgales reģiona sacensībās.

Pirmajā spēlē mūsu zēni ar 1:0 apspēlēja Misas vidusskolu, otrajā spēlē uzvara ar 2:0 pār Stelpes pamatskolu, trešajā spēlē mūsu zēni cīnījās neizšķirti 1:1 ar Valli.

Pēdējā spēlēs izšķīrās, kura komanda turnīrā izcīnīs uzvaru,gan Vallei, gan mūsu komandai bija nepieciešama uzvara ar lielāku vārtu pārsvaru, jo punkti summa abām komandām bija vienāda, Valle spēkojās ar Misu, bet Vecumnieku komandai stājās pretī Skaistkalnes vidusskola. Mūsu komanda pēdējā spēlē ar 4:0 spēja uzvarēt Skaistkalni, bet Valles pamatskola ar 3:0 pārspēja Misas vidusskolu, tādejādi mūsu komandai bija labāka gūto un zaudēto vārtu attiecība, kas ļāva svinēt uzvaru visā turnīrā.

Komandā spēlēja: Niklāvs Neimanis, Henriks Rikters, Aksels Neimanis, Marks Mednis, Roberts Klipa, Henrijs Zeltiņš, Ģirts Rušmanis, Edvarts Igaunis un Ralfs Valts Seglickis.

Paldies zēniem par parādīto, labo sniegumu sacensībās, paldies skolotājai Līgai Macarovskai par sadarbību mācību procesā, veiksmi mums nākošajos startos.

 

Skolotājs Rinalds Zariņš