x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Sveicam uzvarētājus tautas bumbā

Piektdien, 10. janvārī norisinājās šī gada pirmās sacensības tautas bumbā. Mūsu Vecumnieku vidusskolas puiši un meitenes izcīnīja uzvaras visās spēlēs un izcīnīja 1. vietu.

Mūsu skola šajās sacensībās piedalījās ar 2 komandām zēnu konkurencē – Vecumnieki 1., Vecumnieki 2. un vienu komandu meiteņu konkurencē.

Vecumnieki 1. komanda izcīnīja uzvaras visās 4 spēlēs, vispirms uzvarēja Vecumnieki 2. komandu, pēc tam uzvara pār Misas vidusskolu un pēc tam uzvaras pār Skaistkalni un Valli, jāteic, ka Valles komanda tika uzvarēta tikai ar viena punkta pārsvaru.

Arī mūsu Vecumnieki 2. komanda rādīja atzīstamu sniegumu, izcīnot uzvaras pār Skaistkalnes un Misas komandām, piekāpjoties vienīgi mūsu pirmajai komandai un Valles jaunajiem sportistiem.

Mūsu meiteņu komanda uzvarēja gan Valles pamatskolu, gan Misas komandu un pelnīti izcīnīja 1. vietu.

Mūsu zēnu un meiteņu komandas ar šīm uzvarām izcīnīja iespēju tālāk piedalīties Zemgales reģiona sacensībās.

Komandās spēlēja:

Vecumnieki (meitenes) – Julianna Beznosenko, Laura Klipa, Madara Liepiņa, Patrīcija Čerpinska, Samanta Kalniņa, Alise Vēvere, Lauma Lungeviča, Sāra Paula Miķelsone, Elza Zaļkalne.

Vecumnieki 1. (zēni) - Aleksejs Mironovs, Haralds Tiltiņš, Kristians Turlais, Marks Mednis, Edgars Vārpiņš, Niklāvs Neimanis, Edvarts Igaunis, Kārlis Škrjaba un Artūrs Kovaļenko.

Vecumnieki 2. (zēni) – Valters Špundzāns, Pāvils Otomers, Maksimiliāns Sleids, Roberts Ludiņš, Ralfs Rozovs, Deniss Antoņenko, Artūrs Antoņenko, Edgars Kļaviņš un Tomass Kalniņš.

Paldies visiem skolēniem, kas regulāri un sistemātiski apmeklē sporta stundas un sporta pulciņa nodarbības, tas ir jūsu darba rezultāts. Tāpat paldies skolotājai Līgai Macarovskai par darbu skolēnu sagatavošanā.

 

Skolotājs Rinalds Zariņš