x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Mazie sportisti iekļūst finālsacensībās Rīgā

Otrdien, 14. janvārī, Jelgavā, norisinājās Zemgales reģiona ‘’Bērnu vieglatlētikas festivāls 2020’’, šajās sacensībās ļoti sekmīgi sevi parādīja mūsu mazie sportisti, virknei no skolēniem, šīs bija pirmās sacensības mūžā.

Mūsu skola tika pārstāvēta 2 vecuma grupās, 2. un 3. klašu grupā.

Vislabāk sevi parādīja 3. klases skolēni, kas pēc 6 disciplīnām ( barjerskrējiens, rotējošais metiens, trīssoļlēkšana, metiens pāri galvai, tāllēkšana no vietas, izturības skrējiens) izcīnīja 4. vietu 11 skolu konkurencē, ar ko pietika ceļazīmei uz finālsacensībām, jo pirmo 4 vietu izcīnījušās komandas iegūst tiesības startēt finālsacensībās Rīgā.

Ļoti patika skolēnu lielā vēlme un degsme piedalīties sacensībās un parādīt sevi pēc iespējas labāk, varēja redzēt, ka skolēni tiešām izbauda iespēju piedalīties šajā pasākumā.

Komandu pārstāvēja: Elīna Rikmane, Beāte Miezīte, Anete Alenčika, Poļina Kuzņecova, Sonora Putniece, Leonora Čudare, Mārcis Zvirbulis, Leo Ozoliņš, Tomass Silakaktiņš, Tomass Kalniņš, Uldis Brāmanis un  Edgars Krūmiņš.

Arī mūsu skolas 2. klases skolēni sevi lieliski parādīja šajās sacensībās, izcīnot 6. vietu 11 skolu konkurencē, arī 2. klases skolēni sacentās 6 disciplīnās (formula 1, barjerskrējiens, metiens mērķī pāri latiņai, metiens aiz galvas tupot uz ceļiem, lēkšana ar lecamauklu, tāllēkšana no vietas).

Arī 2. klases skolēni ļoti centās un alka sevi pierādīt un liels paldies viņiem par to.

Komandu pārstāvēja: Madara Saliņa, Samanta Rikmane, Estere Vietniece, Rute Otomere, Rūta Rezgale, Rūdolfs Rezgalis, Hanneke Ulmane, Gustavs Čerpinskis, Ernests Ludiņš, Miķelis Melgailis, Matīss Mediņš un Miks Buks.

Liels paldies 2. un 3. klašu audzinātājām, skolēnu vecākiem un skolotājai Līgai Macarovskai par bērnu sagatavošanu sacensībām. Paldies pašiem skolēniem, par padarīto darbu stundās, pulciņos un treniņos, veiksmi turpinājumā!

 

Skolotājs Rinalds Zariņš