x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Vecumnieku vidusskola

24.janvārī, Bauskas novadā, Griķu pamatskolā notika starpnovadu skolu sacensības volejbolā ‘’Piena spēka kauss 2020’’ vidusskolu vecuma grupā.

Kā jau pēdējos 4 gadus, tā arī šogad braucām tikai ar vienu domu – uzvarēt un izcīnīt pirmo vietu. Tas arī veiksmīgi izdevās, zēnu konkurencē startējām ar divām komandām, Vecumnieki 1. komanda izcīnīja 5 uzvaras visās 5 spēlēs, bet Vecumnieki 2. komanda, piekāpjoties 2 spēlēs un izcīnot 3 uzvaras, izcīnīja 3. vietu, šeit gan jāpiebilst, ka Vecumnieki 2. komandā spēlēja 3-4 gadi jaunāki spēlētāji, kam šī bija laba pieredze pirms gaidāmajām spēlēm pamatskolu vecuma grupā.

Jāuzteic arī mūsu skolas meitenes, kas pārliecinoši apspēlējot Bauskas 2. vidusskolu izcīnīja uzvaru un tāpat kā zēni ierindojās 1.vietā.

Gribētu uzteikt visu mūsu komandu saspēles vadītājus – Rūtu Ansoni, Kristu Aukstaru un Pēteri Vietnieku, bez kuriem mūsu veiksmīgā komandas spēle nebūtu iespējama, tāpat paldies visiem spēlētājiem, kas cītīgi un sistemātiski apmeklē treniņnodarbības un ar lepnumu pārstāv mūsu skolu sacensībās.

Komandu sastāvi:

Vecumnieki (meitenes) – Jūlija Djačenko, Laura Undīne Šulce, Rebeka Vietniece, Liene Emīlija Miķelsone, Rūta Ansone, Beāte Skuja, Airisa Cimermane un Linda Eriņa.

Vecumnieki 1. (zēni) – Mārtiņš Dābols, Pēteris Vietnieks, Matīss Platais, Verners Kļaviņš, Artūrs Čepulis, Norberts Čudars, Sandis Dolmatovs, Reinis Burkevics un Vents Vājeiks.

Vecumnieki 2. (zēni) – Kristaps Bračka, Niks Vucāns, Krists Aukstars, Markuss Onzulis, Roberts Caune, Kristers Balcers, Ričards Čudars, Renārs Vasiļjevs un Lauris Vasiļjevs.

Izcīnot 1. vietu, mūsu komandas nodrošināja dalību ‘’Piena spēka kauss 2020’’ finālposmā, kā arī piedalīšanos Zemgales reģiona sacensībās.

Veiksmi mums turpinājumā!

 

Skolotājs Rinalds Zariņš