x
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk. Piekrītu

Apsveicam!

 

 

Zemgales reģiona bronzas medaļnieki!

Šodien, 25. februārī, Valgundē norisinājās Zemgales reģiona sacensības volejbolā pamatskolu vecuma grupā, mūsu Vecumnieku vidusskolas zēni cīnījās atzīstami, aizcīnoties līdz 3. vietai.

Šajā turnīrā vietu izcīnīja 6 labākās Zemgales komandas, savā starpā izspēlējot apli. Pirmajā spēlē mūsu komanda ar 2:0 uzvarēja Ozolnieku vidusskolu, otrajā spēlē, pēc veiksmīgi uzvarēta pirmā seta zaudējums Valles pamatskolai ar 1:2, trešajā un ceturtajā spēlē grūtas darba uzvaras pār Jelgavas Spīdolas valsts ģimnāziju un Smārdes pamatskolas komandām ar rezultātu 2:1.

Pēdējā spēlē izšķīrās zelta, sudraba un bronzas medaļu liktenis, uzvaras gadījumā mūsu zēni iegūtu zelta medaļas, taču dzīvē viss nenotiek kā plānots, grūtā un saspringtā cīņā zaudējums ar 1:2 Kalnciema vidusskolai, rezultātā mūsu puiši 6 komandu konkurencē izcīnīja Zemgales bronzu.

            Medaļu sadalījums pēc turnīra:

1. Jelgavas Spīdolas valsts Ģimnāzija

2. Kalnciema vidusskolai

3. Vecumnieku vidusskola

Komandā spēlēja: Ričards Čudars, Renārs Vasiļjevs, Roberts Caune, Kristers Balcers, Niks Vucāns, Krists Aukstars, Markuss Onzulis un Lauris Vasiļjevs.

Paldies zēniem, kuri centīgi strādā treniņos un vēlas sasniegt ko vairāk, paldies zēnu vecākiem par uzticības kredītu un atbalstu, veiksmi mums turpinājumā!

 

Skolotājs Rinalds Zariņš