Konsultāciju grafiks (2022./2023.m.g. 1.sem.).

Skolotāja vārds, uzvārdsKonsultācijas diena un  Konsultācijas laiks (no-līdz)telpa
ALDONA ALENČIKACeturtdiena14.00 -16.39fiz.kab.
DARJA CIUNELEPirmdiena14.00- 15.5011.kab.
 Ceturtdiena14.50-15.54 11.kab.
NATĀLIJA ČUDAREPirmdiena14.10 – 16.462.kab.
RUDĪTE DAMBENIECECeturtdiena13.20-15.2616. kab.
IVETA EVARTEPirmdiena14.10– 16.3815. kab.
ZOJA DEMEŠKEVIČAOtrdiena13.20 – 14.1214. kab.
KRISTIĀNA GERTSONEOtrdiena14.50-14.57Fizikas kab.
KRISTĪNE IŠANKOVAPirmdiena14.00-15.00 (7. – 8. kl.)14. kab.
Otrdiena 13.20- 14.30 (5.-6.kl.)14. kab.
INGA JANKAUSKAPiektdiena14.50 – 16.3014. kab.
ZAIGA JĒGEREPirmdiena15.00-16.005. kab.
 Ceturtdiena15.00 – 15.405. kab.  
ANDA KUZMAPirmdiena14.00-15.0018. kab.
Trešdiena15.30– 16.30 (10. – 12. kl.)18. kab.
ROLANDA ĶIŅĶEVSKACeturtdiena15.00 – 16.0011. kab.
LĪGA MACAROVSKAPirmdiena15.10 – 17.40sporta zāle
Piektdiena 13.00-13.30sporta zāle
GUNA MEGIPirmdiena14.10 – 15.4013. kab.
Ceturtdiena14.10 – 15.4013. kab.
SANITA ROGATrešdiena15.00 – 16.12fiz.kab.
ANNA ROMANOVATrešdiena15.00-16.006. kab.
LUDMILA ROZEOtrdiena14.50-15.266. kab.
MONVĪDS ROZENBERGSTrešdiena14.50- 16.14ZMK
ANDRA RUŠMANEPirmdiena14.00-15.5025. kab.
AGITA SEGLICKACeturtdiena14.05 – 15.10(9. kl.)1. kab.
 Piektdiena13.15-14.16(6.b, 8.b kl.) 1. kab.
INGRĪDA SEGLIŅACeturtdiena14.10 – 16.0010. kab.
 Piektdiena13.10– 14.1010. kab.
RENĀRS SPRANCISPirmdiena15.00-15.45inf. kab.
Ceturtdiena14.10 – 15.00inf. kab.
ANDA SPROĢETrešdiena14.20-15.205. kab.
INGRĪDA TAMANETrešdiena15.00 – 15.284. kab.
SOLVEIGA VĪTOLAPirmdiena14.10 -16.443. kab.
RINALDS ZARIŅŠPirmdiena15.10 – 18.10sporta zāle
INGA ZVILNAPiektdiena13.20– 15.444. kab.
INA SIRMOVIČAPirmdiena14.00-14.302.a klases telpa
 Trešdiena14.30-15.002.a klases telpa
 Piektdiena14.00-14.302.a klases telpa
DACE STAVROPirmdiena14.00 – 14.402.b klases telpa
Ceturtdiena14.00 – 14.302.b klases telpa
AIJA STAŠKEVIČAPirmdiena14.00-14.303.a klases telpa
 Trešdiena14.00-14.453.a klases telpa  
 Piektdiena14.00-14.333.a klases telpa
REBEKA ZARIŅAOtrdiena14.00-14.303.b klases telpa
Trešdiena14.00-15.303.b klases telpa
Ceturtdiena14.00-15.303.b klases telpa
IVANDA IEVENIECETrešdiena 14.00-15.064.a klases telpa
 Ceturtdiena 14.00-15.004.a klases telpa
ANITA ČERPINSKATrešdiena14.00-14.304.b klases telpa
 Piektdiena 13.40-14.304.b klases telpa  
VERA STROGONOVATrešdiena14.00-14.304.c klases telpa  
Ceturtdiena 13.40-14.354.c klases telpa  
AIJA VANAGAOtrdiena13.40-14.401.a klases telpa
 Piektdiena13.40-14.351.a klases telpa  
ANTRA ZIKOVAOtrdiena13.40-14.301.b klases telpa
Trešdiena13.40 – 14.581.b klases telpa
 Piektdiena13.40-14.301.b klases telpa  
ZOJA DEMEŠKEVIČAOtrdiena13.40-14.45Angļu valodas kabinets
 Ceturtdiena13.40-14.45Angļu valodas kabinets
Zaiga Jēgere  Pirmdiena11.15-11.35 12.25 – 12.36Mūzikas klase  
 Piektdiena11.15-11.26 12.25- 12.45Mūzikas klase
Renārs SprancisOtrdiena13.40-13.56Datorikas kabinets Kalna ielā 13A
Iveta LavrinovičaOtrdiena8.00-8.36Mūzikas klase
Darja CiuneleCeturtdiena13.40-13.54Mūzikas klasē Kalna ielā 13A
Ina VētraPirmdiena13.40- 14.04Sporta zāle Kalna ielā 13A