Konsultāciju grafiks

Aldona AlenčikaFizikaPirmdiena14.00-15.42Fizikas kab.
Darja CiuneleKrievu valodaPirmdiena
Trešdiena
14.00 – 15.00
14.05 – 14.17
11. kab.
Mūzikas klase Kalna ielā 13A
Anita ČerpinskaSākumskolaPirmdiena
Trešdiena
14.00-14.48
14.10-15.20
2.b kl. telpa
Natālija ČudareMatemātikaPirmdiena13.30-16.002. kab.
Rudīte DambenieceMatemātikaPirmdiena
Otrdiena
14.00 – 14.40
15.00 – 16.10
16. kab.
Zoja DemeškevičaAngļu valodaOtrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
13.40 – 14.20
13.40 – 14.10
13.40 – 14.08
Angļu val.
Ivanda IevenieceSākumskolaPirmdiena
Trešdiena
14.00 – 15.00
14.10 – 15.05
1.b. kl. telpa
Inga JankauskaAngļu valodaPirmdiena14.00 – 16.4014. kab.
Iveta EvarteVēsturePirmdiena14.00-16.1215. kab.
Zaiga JēgereMūzikaOtrdiena
Trešdiena
 
Piektdiena
13.30-16.00
11.15 – 11.35
12.25 – 12.49
11.15 – 11.35
5. kab.
Mūzikas klase
 
Mūzikas klase
Iveta KlīdzējaAngļu valodaTrešdiena14.50 – 16.2016. kab.
Anda KuzmaBioloģijaTrešdiena14.50 – 16.3418. kab.
Rolanda ĶiņķevskaKrievu valodaCeturtdiena15.10 – 15.4211. kab.
Aivars ĶiņķevskisInformātikaCeturtdiena15.00-15.30informātikas kab.
Iveta LavrinovičaMūzikaCeturtdiena8.00 – 8.36Mūzikas klase
Līga MacarovskaSportsPirmdiena15.00 – 17.38Sporta zāle
Zane MiķelsoneĶīmijaTrešdiena15.00 – 15.446. kab.
Vizbulīte MisevičaInformātika, datorikaOtrdiena
Piektdiena
Ceturtdiena
14.00 – 15.00
15.00 – 15.00
14.30 – 14.46
Informātika
Informātika
Datorikas kabinets Kalna ielā 13A
Normunds NovadsSociālās zinībasPirmdiena13.50 – 14.506. kab.
Sanita RogaEkonomika, sociālās zin.Piektdiena15.00 – 15.28Fizikas kab.
Anna RomanovaĶīmijaTrešdiena15.00 – 15.44Fizikas kabinets
Monvīds RozenbergsMājturība un tehnoloģijasTrešdiena14.20 – 15.40Mājturības kab.
Andra RušmaneMājturība un tehnoloģijasCeturtdiena15.00 – 16.4525. kab.
Agita SeglickaMatemātikaPirmdiena
Ceturtdiena
14.00 – 15.00
13.10 – 14.10
1. kab.
Ingrīda SegliņaLatviešu valoda un literatūraPirmdiena
Ceturtdiena
15.00 – 15.50
13.10 – 14.20
10. kab.
Ina SirmovičaSākumskolaTrešdiena
Ceturtdiena
14.30 – 15.10
13.40 – 14.36
4.a kl. telpa
Anda SproģeVizuālā mākslaTrešdiena15.00 – 16.005. kab.
Dace StavroLatviešu valoda un literatūraCeturtdiena14.00 – 16.4513. kab.
Aija StaškevičaSākumskolaPirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
14.00 – 15.00
14.30 – 14.50
14.10 – 14.46
1.a kl. telpa
Vera StrogonovaSākumskolaPirmdiena
Ceturtdiena
14.30 – 15.26
11.40 – 12.20
4.b kl. telpa
Natālija ŠabanovičaSākumskolaPirmdiena
Trešdiena
14.30 – 15.16
14.10 – 15.10
2.c kl. telpa.
Ingrīda TamaneĢeogrāfijaCeturtdiena15.00 – 15.104. kab.
Aija VanagaSākumskolaPirmdiena
Trešdiena Ceturtdiena
14.00 – 14.56
14.10 – 14.30
14.30 – 15.00
3.a kl. telpa
Solveiga VītolaLatviešu valoda un literatūraPirmdiena14.00 – 16.223. kab.
Rinalds ZariņšSportsPirmdiena15.00 – 17.24Sporta zāle
Antra ZikovaSākumskolaTrešdiena Piektdiena13.20 – 14.30
14.00 – 14.36
3.b kl. telpa
Inga ZvilnaĢeogrāfijaPirmdiena Otrdiena14.00 – 14.52
13.10 – 14.10
4. kab.