Vecumnieku vidusskolas Skolēnu dome

Mēs esam, Vecumnieku vidusskolas  izglītojamo padome, bet sevi saucam par Skolēnu domi, uzsākām jauno gadu ar lielām cerībām un idejām par jauno mācību gadu.  Esam pieņēmuši jauno reglamentu veicot nelielas izmaiņas organizatoriskos jautājumos, esam līdzatbildīgi un visi kopā strādājam, lai veidoti mūsu mācību, fizisko  un emocionālo vidi vēl labāku.

Šogad esam šādā sastāvā – Dārta Rubule; Marta Roga; Samanta Kalniņa, Rasa Rušmane, Emīlija Bračka, Linda Grantiņa, Elizabete Megi, Beatrise Reinvalde, Niklāvs Rubaņiks, Kristers Šulckis un Ingus Porietis, Emīls Reķis, Mārtiņš Dābols, Pēteris Vietnieks, Matīss  Banga, Gerda Gustsone, Laura Undīne Šulce, Rūta Ansone.  Šogad esam nolēmuši iesaistīt arī 5.kl skolēnus savās sapulcēs, viņiem vēl nav balsstiesību, bet ideju ģenerēšanā mums ir svarīgs viņu viedoklis.

Apkopotas mūsu idejas gada griezumā, ko mainīt, uzlabot, papildināt skolas dzīvē. Bijām sagatavojuši arī anketu Jums, skolēni, bet līdz ar attālināto mācību uzsākšanu, nolēmām iekļaut arī jautājumus par mācīšanos attālināti, tāpēc  drīzumā  tā nonāks pie Jums. Notikušas jau pirmās sēdes, aizvadīts pirmais pasākums – skolotāju sveikšana Skolotāju dienā, par to vairāk skolas sociālo tīklu lapās. Šobrīd mūsu  kopīgo darbošanos pārtrauc Covid-19 izplatība. Darbojamies attālināti un idejas, kuras bija jārealizē klātienē, diemžēl izpaliek! Tāpēc tuvākajā laikā domāsim, kā mēs attālināti varam darboties. Centīsimies  būt radoši. Gaidi, noteikti būs kāda zibakcija , kurā tu attālināti varēsi paust savu patriotisko noskaņu tuvojoties novembrim!

Uz tikšanos!

Vecumnieku vidusskolas Skolēnu dome.