3.a klases dodas pārgājienā.

Rudens ir ekskursiju un pārgājienu laiks, tādēļ, 3.a klase, sakrājot APU balvai nepieciešamo žetonu skaitu, 10.oktobrī īstenoja izvēlēto balvu – pārgājienu.

Kad citiem stāstām, ka bijām pārgājienā uz Skaistkalni, daudzi nogroza galvu, jo īsti netic. Tad nu mēs stāstām, ka Skaistkalnē nokļuvām ar satiksmes autobusu, un pats pārgājiens bija tur, pa Skaistkalnes apkārtni.

Šo pārgājiena maršrutu mums piedāvāja Ralfa mamma – Santa.

Īsts piedzīvojums bija brauciens ar satiksmes autobusu, jo vajadzēja prast pašam izstāstīt, uz kurieni vēlas braukt un arī samaksāt par biļeti. Vairākiem bērniem bija arī jāprot izmantot „3 + karti”. Dažiem skolēniem patstāvīga braukšana ar satiksmes autobusu bija pirmā pieredze.

Ralfa mamma mūs Skaistkalnē sagaidīja. Tad devāmies pārgājienā uz Skaistkalnes karsta kritenēm. Pa ceļam iepazinām pašu Skaistkalni.

Mežā tika organizētas sacensības – augstākā torņa būvniecība no dabas materiāliem. To vajadzēja prezentēt.  Uzvarēja visas komandas, jo bija daudz dažādu nomināciju.

Tad devāmies iekšā mežā un apskatījām vairākas kritenes, par kurām mums Ralfa mamma pastāstīja. Pētījām meža stāvus, augus, gaismu un mitrumu. Kā jau katrā pārgājienā neiztikām bez izzinošām, atraktīvām, sportiskām un domāšanu darbinošām spēlēm dabā. Atpūta pie ugunskura ar smaržīgām, ceptām desām un karstu tēju bija pašā reizē!

Tad devāmies uz vietu, kurā mūs sagaidīja vecāki ar mašīnām, lai atvestu atpakaļ uz Vecumniekiem.

Liels paldies Ralfa mammai Santai un vecākiem, kuri mums sagādāja jauku dienu dabā!

3.a klases audzinātāja Aija Staškeviča.