Vecumnieki izcīna bronzu Latvijas skolēnu spartakiādē volejbolā.

Ceturtdien, 14. aprīlī, Koknesē norisinājās Latvijas skolēnu 75. spartakiāde volejbolā, šajās sacensībās piedalījās arī mūsu Vecumnieku vidusskolas jaunie volejbolisti.

Finālsacensībās piedalījās 6 stiprākās skolu komandas no visas Latvijas, komandas tika izliktas 2 apakšgrupās, spēles notika uz laiku.

Pirmajā spēlē mūsu puiši pārliecinoši apspēlēja Siguldas valsts Ģimnāzijas 1. komandu ar rezultātu 18:4, otrajā spēlē sāpīgs zaudējums  Daugavpils 3. vidusskolas komandai ar rezultātu 10:13, spēlējām labi, taču kļūdas spēles galotnē neļāva mums uzvarēt.

Par tikšanu pusfinālā pretī nāca pretī Siguldas valsts Ģimnāzijas 2. komanda, kas pārliecinoši tika apspēlēta, pusfinālā zaudējums pret Kokneses vidusskolu ar rezultātu 15:7.

Spēlē par bronzu stājās pretī Rēzeknes Poļu valsts Ģimnāzija, šajā spēlē kontrolējām spēles gaitu, agresīvi uzservējām, pratām noņemties pie pretinieku serves, kas ļāva izcīnīt uzvaru ar 14:11. Rezultātā izcīnīta 3. vieta.

Komandā spēlēja: Ralfs Valts Seglickis, Krists Aukstars, Ričards Čudars, Lauris Vasiļjevs, Renārs Vasiļjevs, Edvards Drezovs, Edgars Kļaviņš un Tomass Kalniņš.

Paldies puišiem par darbu stundās un treniņu nodarbībās, paldies skolotājai Līgai Macarovskai par sadarbību mācību stundās, paldies trenerim Rolandam Plēsniekam par sadarbību treniņu nodarbībās.

Skolotājs Rinalds Zariņš