Vecumniekiem zelts un sudrabs Latvijas skolēnu spartakiādē vieglatlētikā

Piektdien, 13. maijā, Kokneses sporta centra stadionā norisinājās Latvijas skolēnu 75. spartakiāde vieglatlētikā četrcīņā, kārtējo reizi sevi ļoti labi parādīja mūsu Vecumnieku vidusskolas jaunie vieglatlēti.

Finālsacensībās piedalījās komandas no Jelgavas, Kokneses, Lielvārdes, Madlienas, Siguldas un Vecumniekiem.

Sportisti sacentās 4 disciplīnās – 60m, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā, 800m skrējienā zēniem un 500m skrējienā meitenēm.

Mūsu zēnu komanda sacensībās uzvarēja ar lielu punktu pārsvaru, izcīnīdami zelta medaļas, bet mūsu meitenes izcīnīja sudraba medaļas, piekāpjoties vienīgi spēcīgajām Kokneses sportistēm.

Individuālajā kopvērtējumā, Ernestam Lešinskim  3. vieta (bronza), Lauma Lungevičai 2. vieta (sudrabs), bet Edvartam Igaunim izcīnīta 1.vieta (zelts).

Bija patīkami, ka tieši garajās distancēs (800m un 500m), mūsu jaunie sportisti skrējienu laikā parādīja raksturu un nocīnījās līdz galam, viens otru atbalstīja un uzmundrināja, bija jūtams komandas gars.

Zēnu komandas sastāvs: Maksimiliāns Sleids, Kristiāns Turlais, Emīls Pūne, Edvarts Igaunis, Ernests Lešinskis un Edgars Kļaviņš.

Meiteņu komandas sastāvs: Elza Zaļkalne, Ennija Kovala, Aleksandra Zandberga, Lauma Lungeviča, Annija Treimane un Gundega Zaķe.

Paldies skolēniem par atsaucību un vēlmi pārstāvēt mūsu skolu sacensībās, paldies par pozitīvo atmosfēru un labajām emocijām sacensību laikā.

Paldies treneriem Līgai Macarovskai, Pēterim Lungevičam un Raivim Melgailim par  ieguldījumu audzēkņu sagatavošanā. Lai mums visiem veicas!

Skolotājs Rinalds Zariņš