Konsultāciju grafiks

Skolotāja vārds, uzvārdsKonsultācijas diena un  Konsultācijas laiks (no-līdz)telpa
ALDONA ALENČIKAPirmdiena14.00 -15.56fiz.kab.
SANDA CIELAVATrešdiena15.00-15.486.kab.
DARJA CIUNELEPirmdiena14.00- 15.2411.kab.
 Otrdiena13.20-14.20 (5.,6.,7.b kl.) 11.kab.
NATĀLIJA ČUDAREPirmdiena14.00 – 16.282.kab.
RUDĪTE DAMBENIECECeturtdiena14.00-16.0016. kab.
IVETA EVARTEPirmdiena14.00 – 16.2815. kab.
KRISTIĀNA GERTSONEOtrdiena15.00-15.0811.kab.
INGA JANKAUSKAPirmdiena14.00 – 16.4014. kab.
ZAIGA JĒGEREPirmdiena15.15-16.005. kab.
 Ceturtdiena15.00 – 15.405. kab.  
IVETA KLĪDZĒJACeturtdiena14.00-15.1416. kab.
ANDA KUZMATrešdiena14.00 – 16.0018. kab.
ROLANDA ĶIŅĶEVSKACeturtdiena15.00 – 15.4011. kab.
AIVARS ĶIŅĶEVSKISCeturtdiena15.00 – 15.16inf. kab.
LĪGA MACAROVSKAPirmdiena15.10 – 17.10sporta zāle
SANITA ROGATrešdiena15.00 – 15.4613. kab.
ANNA ROMANOVATrešdiena15.40-16.34fiz.kab.
MONVĪDS ROZENBERGSTrešdiena14.36- 15.40ZMK
ANDRA RUŠMANECeturtdiena14.10-15.4025. kab.
AGITA SEGLICKAOtrdiena13.20 – 14.00 (7.b, 8.a kl.)1. kab.
 Piektdiena13.30-14.10 (5.b, 8.b kl.) 1. kab.
INGRĪDA SEGLIŅATrešdiena13.20 – 14.2010. kab.
 Ceturtdiena14.20 – 15.4210. kab.
RENĀRS SPRANCISPirmdiena14.00-15.36inf. kab.
ANDA SPROĢETrešdiena13.20-13.40 (5.,6. kl.)5. kab.
 Trešdiena15.00 – 15.38 (7.-9. kl.)5. kab.
DACE STAVROPirmdiena14.00 – 16.2613. kab.
INGRĪDA TAMANECeturtdiena15.00 – 15.404. kab.
SOLVEIGA VĪTOLAOtrdiena13.30 – 14.303. kab.
 Ceturtdiena14.10 -15.543. kab.
RINALDS ZARIŅŠPirmdiena15.10 – 16.46sporta zāle
INGA ZVILNAOtrdiena13.10– 15.004. kab.
 Trešdiena15.00-15.524. kab.  
Ina SirmovičaOtrdiena14.00-14.451.a klases telpa
 Trešdiena14.00-14.411.a klases telpa
 Piektdiena14.00-14.301.a klases telpa
Kristīne ZaharevskaOtrdiena14.00-14.441.b klases telpa
 Ceturtdiena14.00-14.501.b klases telpa
 Piektdiena14.00-14.301.b klases telpa
Aija StaškevičaOtrdiena14.00-14.452.a klases telpa
 Ceturtdiena14.00-14.302.a klases telpa  
 Piektdiena14.00-14.312.a klases telpa
Ilze LukšaOtrdiena14.00-14.452. b klases telpa
 Ceturtdiena14.00-14.302. b klases telpa
 Piektdiena14.00-14.312. b klases telpa
Ivanda IevenieceOtrdiena14.00-14.453. a klases telpa
 Trešdiena14.30-15.003. a klases telpa
 Piektdiena14.00-14.273. a klases telpa
Anita ČerpinskaOtrdiena14.00-14.453.b klases telpa
 Ceturtdiena14.014.303.b klases telpa  
 Piektdiena14.00-14.273.b klases telpa
Natālija ŠabanovičaOtrdiena14.00-14.453.c klases telpa
 Ceturtdiena14.10 -14.303.c klases telpa
 Piektdiena14.00-14.273.c klases telpa
Aija VanagaOtrdiena14.00-14.454. a klases telpa
 Ceturtdiena14.10-14.354. a klases telpa  
 Piektdiena14.00-14.304. a klases telpa  
Antra ZikovaOtrdiena14.00-14.454.b klases telpa
 Trešdiena14.00-14.304.b klases telpa  
 Piektdiena14.00-14.304.b klases telpa  
Zoja DemeškevičaPirmdiena13.40-14.30Angļu valodas kabinets
 Otrdiena14.00-14.45Angļu valodas kabinets
 Trešdiena 13.40-14.10Angļu valodas kabinets
Zaiga Jēgere  Pirmdiena11.15-11.35 12.25 – 12.36Mūzikas klase  
 Piektdiena11.15-11.26 12.25- 12.45Mūzikas klase
Renārs SprancisOtrdiena13.40-13.56Datorikas kabinets Kalna ielā 13A
Iveta LavrinovičaOtrdiena8.00-8.36Mūzikas klase
Darja CiuneleCeturtdiena13.40-13.54Mūzikas klasē Kalna ielā 13A
Ina VētraPirmdiena13.40- 14.04Sporta zāle Kalna ielā 13A