Konsultāciju grafiks (2023./2024.m.g.).

ALDONA ALENČIKAFizikas kab.Otrdien 13:40 – 15:00(7.a, 10., 11. kl.)
Trešdiena 15:10 – 16:10 (7.b, 8.a, 8.b, 9.a, 9.b, 12.kl.)
DARJA CIUNELE11. kabPirmdiena 14:30 – 15:16
Ceturtdiena 15:20 – 17:20
Trešdiena 13:40 – 13:56 (4.a, 4.b klase)
ANITA ČERPINSKAKlases telpaPirmdiena 14:30 – 15:15
Otrdiena 14:30 – 15:00
NATĀLIJA ČUDARE2. kab.Pirmdiena 14:20 – 16:38
RUDĪTE DAMBENIECE16. kab.Ceturtdiena 13:30 – 16:06
ZOJA DEMEŠKEVIČAAngļu val. kab.Pirmdiena 13:40 – 14:30
Otrdiena 13:40 – 14:30
Trešdiena 13:40 – 14:00
IVETA EVARTE15. kab.Pirmdiena 14:30 – 16:30
Otrdiena 13:40 – 14:22
KRISTIANA GERTSONE6. kab.Piektdiena 15:10 – 15:17
IVANDA IEVENIECEKlases telpaOtrdiena 14:30 – 15:00
Trešdiena 14:00 – 14:40
Piektdiena 13:40 – 14:40
KRISTĪNE IŠANKOVA14. kab.Pirmdiena 14:30 – 16:30  
INGA JANKAUSKA14. kab.Ceturtdiena 15:10 – 16:00 (10., 11., 12. kl.)
Piektdiena 13:40 – 14:32 (5.a, 5.b. kl.)
ZAIGA JĒGEREMūzikas kab.
5. kab.
5. kab.
Pirmdiena 13:35 – 14:11
Otrdiena 15:10 – 15:58
Ceturtdiena 15:10 – 15:58
SINTIJA KREIMANE6. kabPirmdiena 14:30 – 15:10
Otrdiena 13:40 – 15:10
ANDA KUZMA18. kab.Pirmdiena 14:00 – 15:00
Piektdiena 14:00 – 15:00
ROLANDA ĶIŅĶEVSKA18. kab.Ceturtdien 15:10  – 15:52
AIVARS ĶIŅĶEVSKISDatorikas kab.Ceturtdien 15:10 – 15:32
INA LUKJAŅINAFizkult. zālePirmdiena 15:10 – 16:22
LĪGA MACAROVSKAFizkult. zālePirmdien 15:10 – 17:34
GUNA MEGI13. kab.Pirmdiena 14:30 – 16:04
Otrdiena 13:40 – 15:10  
SANITA ROGA11. kabTrešdiena 15:10 – 16:34
LUDMILA ROZE6. kab.Trešdien 15:10 – 16:34
ANDRA RUŠMANE25. kab.Pirmdiena 14:30 – 17:10
AGITA SEGLICKA1. kab.Trešdiena 13:30 – 14:30 (5.b, 5.c, 7.b kl.)
Trešdiena 15:10 – 16:10 (9.b)
INGRĪDA SEGLIŅA10. kab.Otrdiena 13:40 – 15:00
Trešdiena 13:40 – 14:48
INA SIRMOVIČAKlases telpaPirmdiena 14:30 – 15:00
Otrdiena 14:30 – 15:00
Trešdiena 14:30 – 14:57
Ceturtdiena 14:30 – 15:15
RENĀRS SPRANCISDatorikas kab.Pirmdiena 15:20 – 16:20
Piektdiena 13:40 – 14:25
ANDA SPROĢE5. kab.Trešdiena 14:30 – 15:06
Trešdiena 15:30 – 16:00
DACE STAVRO6. kab.Ceturtdien 12:50 – 13:20
Otrdiena 14:30 – 15:00
Trešdiena 14:00 – 14:45
AIJA STAŠKEVIČAKlases telpaPirmdiena 14:00 – 14:36
Trešdiena 13:40 – 14:40
Ceturtdiena 14:00 – 14:30
VERA STROGONOVAKlases telpaOtrdiena 14:00 – 14:30
Trešdiena 13:40 – 14:30
INGRĪDA TAMANE4. kab.Ceturtdien 15:25 – 15:55
AIJA VANAGAKlases telpaPirmdiena 14:30 – 15:06
Otrdiena 14:30 – 15:00
Trešdiena 14:30 – 15:10
INA VĒTRAMazās skolas sporta zāleCeturtdiena 13:40 – 14:04
SOLVEIGA VĪTOLA3. kab.Pirmdiena 14:25 – 17:01
AINA VOVEREMūzikas kab.Ceturtdiena 13:40 – 14:35
RINALDS ZARIŅŠFizkult. zālePirmdien 15:10 – 17:34
ANTRA ZIKOVAKlases telpaPirmdiena 14:30 – 15:00
Otrdiena 14:30 – 15:00
Trešdiena 14:30 – 15:14
INGA ZVILNA4. kab.Ceturtdiena 13:40 – 14:24 (dabaszinības)
Piektdiena 13:30 – 15:10 (ģeogrāfija, sociālās zinības)