12. klases topošie absolventi.

Martā, kad lielākā daļa skolēnu izbaudīja pavasara brīvlaiku, Vecumnieku vidusskolas 12.klases topošie absolventi, nokārtojuši savu pirmo eksāmenu (angļu valodā!), saņēma skolas žetonus pašu rīkotā pasākumā!

Svinīgās daļas laikā skolas direktors Aivars Ķiņķevskis savā uzrunā atgādināja:”Žetons ir biļete uz 12. klases absolvēšanu. Žetons, lai kādā formā tas būtu, tā ir piederības zīme skolai, kuru jūs gatavojaties absolvēt, un brīvbiļete uz absolventu tikšanās reizēm salidojumos. Novēlu jums atlikušajās nedēļās līdz eksāmeniem intensīvu darbu, kas dos iespēju jums tālāk īstenot savus nodomus” Klases audzinātāja Ingrīda Tamane minēja 12 dažādas emocijas un sajūtas, kuras kopā ar saviem audzēkņiem ir piedzīvojusi gan skolas ikdienā, gan dažādos ārpusstundu pasākumos un ekskursijās: “Jaunieši, kuri šogad pabeigs skolu, paskatoties uz žetongredzenu, noteikti atcerēsies gan priecīgos brīžus kopā ar klases biedriem, gan pārdomas par laiku, kuru nācās mācīties attālināti, grūtības, kas jāpārvar, problēmas, kas jārisina. Novēlu visiem nākamajiem absolventiem spēku, izturību un pacietību, gatavojoties eksāmeniem! Būt arī turpmāk stipriem un mērķtiecīgiem, sasniegt iecerēto! Bet pāri visam- būt sirdsgudriem, dzīvot ar sirdi, dzīvot ar mīlestību”

 12. klases veidotajā priekšnesumā skolēni izpaudās ar savām kopējām un individuālām spējām, un sniedza pasakainu, acīm neaptveramu priekšnesumu. Tas sastāvēja no sarunu šova “Ducis Atklāti”, kura laikā skolotāji, vecāki un draugi varēja iepazīties tuvāk ar 12. klases piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, atmiņām un nākotnes plāniem. Skatītajiem bija iespēja arī pārbaudīt savas zināšanas par 12. klases skolēniem interaktīvā “Kahoot” spēlē, kā arī piedalīties paaudžu spēlē.

Paldies visiem, kas pavadīja šo jauko vakaru kopā ar mums!  

Renāte&Co, 12.klase