Sveicam Zemgales reģiona uzvarētājus vieglatlētikā (četrcīņā)!

Šodien, 22. septembrī, Iecavā norisinājās Zemgales reģiona sacensības vieglatlētikā četrcīņā, kur ļoti labi sevi parādīja mūsu Vecumnieku vidusskolas jaunie vieglatlēti.

Vecumnieku vidusskola piedalījās ar zēnu un meiteņu komandām. Sportisti sacentās 4 disciplīnās – 60m, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā, 800m skrējienā zēniem un 500m skrējienā meitenēm.

Mūsu zēnu komanda sacensībās uzvarēja ar lielu punktu pārsvaru, uzvarot kopvērtējumā – izcīnot  zelta medaļas. Ernests Lešinskis izcīnīja 3.vietu (bronza), bet Edvarts Igaunis izcīnīja 1.vietu (zelts) individuālajā kopvērtējumā.

Arī mūsu skolas meitenes cīnījās atzīstami, ierindojoties 5.vietā, šeit gan jāpiebilst, ka mūsu meitenes startēja ar gadu vecākām meitenēm, tāpēc nākošgad noteikti cīnīsies par godalgām.

Zēnu komanda: Kārlis Škrjaba, Kristiāns Turlais, Haralds Tiltiņš, Ernests Lešinskis, Maksimiliāns Sleids un Edvarts Igaunis.

Meiteņu komanda: Madara Lungeviča, Aleksandra Zandberga, Annija Treimane, Elza Zaļkalne, Gundega Zaķe un Ennija Kovala.

Paldies treneriem Līgai Macarovskai, Pēterim Lungevičam un Raivim Melgailim par skolēnu sagatavošanu sacensībām, paldies skolēniem par darbu stundās un treniņu nodarbībās, veiksmi mums turpinājumā!