Sveicam Zemgales reģiona uzvarētājus volejbolā!

Otrdien, 14. februārī, Valgundes sporta hallē norisinājās Zemgales reģiona sacensības volejbolā, mūsu Vecumnieku vidusskolas zēni cīnījās katrā no spēlēm un 7 komandu konkurencē izcīnīja 1.vietu.

Pirmajā spēlē mūsu puiši spēkojās ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu, bija jūtama mandrāža, bija daudz tehniskā brāķa servju uzņemšanā, tomēr izdevās izcīnīt uzvaru ar 2:0.

Otrajā spēlē tika izcīnīta grūta darba uzvara pār Jelgavas tehnikumu ar 2:1, pēc zaudētā pirmā seta, otrajā setā izdevās saņemties un izcīnīt uzvaru ar 21:19, trešajā setā veiksme spēles galotnē uzsmaidīja mums un izdevās uzvarēt ar 11:9.

Trešajā spēlē spēlējām jau pārliecinošāk, izdevās pretinieku ‘’izsist’’ no servju uzņemšanas un ‘’pieturēt’’ blokā, gala rezultātā uzvara pār Kalnciema vidusskolu ar 2:0.

Pusfinālā tikāmies ar otras apakšgrupas 2. vietas ieguvējiem – Tukuma Raiņa Valsts ģimnāziju, centāmies vairāk komunicēt laukumā, uzlabojām sniegumu servju uzņemšanā, aizvien pārliecinošāk spēlēja mūsu saspēles vadītājs Krists Aukstars, rezultātā uzvara ar 2:0.

Finālā tikāmies ar Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāziju, bijām iespēlējušies, ļoti veiksmīgi vairākās epizodēs blokā nospēlēja Kristers Balcers, sekmīgi servju uzņemšanā darbojās Emīls Siljānis un Roberts Caune, rezultātā pārliecinoša uzvara ar 2:0.

Komandā spēlēja: Edvards Drezovs, Renārs Vasiļjevs, Ričards Čudars, Kristers Balcers, Krists Aukstars, Emīls Siljānis, Ralfs Valts Seglickis, Roberts Caune un Edgars Vārpiņš.

Paldies puišiem par parādīto sniegumu un ieguldīto darbu treniņu nodarbībās, paldies trenerim Rolandam Plēsniekam par sadarbību nometnēs un treniņu nodarbībās.