Vecumnieku vidusskolai zelts arī pamatskolu vecuma grupā!

Šodien, 28. februārī, Valgundes sporta hallē norisinājās Zemgales reģiona sacensības volejbolā pamatskolu vecuma grupā, jāpiemin, ka pirms 2 nedēļām mums izdevās uzvarēt  vidusskolu vecuma grupā.

Šajās sacensībās piedalījās 6 spēcīgākās Zemgales reģiona skolas un šoreiz pirms spēlēm noteikti nebijām favorītkomandu vidū, taču, spēlējot disciplinēti, ar lielu pašatdevi un parādot raksturu grūtos spēles nogriežņos, izdevās izcīnīt uzvaru visā turnīrā.

Pirmajā spēlē tikāmies ar Jelgavas Valsts ģimnāziju, ļoti slikti iesākām, visu pirmo setu bijām iedzinējos, arī otrais sets aizritēja ļoti nepārliecinoši, taču setu galotnēs nospēlējām veiksmīgāk un spēli izdevās uzvarēt ar 2:0.

Otrajā spēlē mums pretī stājās Engures vidusskola, spējām parādīt jau saturīgāku sniegumu, labāk pratām uzservēt, spēlējām pārliecinošāk servju uzņemšanā un uzbrukuma noslēgumā, kā rezultātā likumsakarīga uzvara ar 2:0.

Pusfinālā tikāmies ar Kalnciema vidusskolu, bijām iespēlējušies, ļoti labi uzbrukuma noslēgumā nospēlēja mūsu komandas līderi – Edvards Drezovs un Renārs Vasiļjevs, katrs laukuma spēlētājs iedeva savu artavu uzvaras kaldināšanā.

Finālā tikāmies ar mūsu kaimiņiem un treniņu biedriem – Valles pamatskolas jaunajiem volejbolistiem, pirmajā setā valieši mūs ‘’izsita’’ no servju uzņemšanas, nespējām neko likt pretī pretinieka agresīvajai spēlei pie tīkla un sets tika zaudēts, otrajā setā saņēmāmies, spēlējām ar daudz lielāku enerģiju un pārliecību, uzservējām agresīvāk, pratām labi ‘’noņemties’’ pie pretinieka serves  un sets tika uzvarēts.

Trešais sets jau aizritēja mūsu zīmē, bijām pārņēmuši spēles iniciatīvu un to arī noturējām līdz spēles beigām, tādejādi, izdevās izcīnīt grūtu darba uzvaru ar 2:1.

Komandā spēlēja: Edgars Kļaviņš, Ričards Čudars, Edvards Drezovs, Renārs Vasiļjevs, Kārlis Škrjaba, Niklāvs Neimanis un Tomass Kalniņš.

Paldies visiem puišiem par pašatdevi laukumā un parādīto sniegumu sacensībās, paldies trenerim Rolandam Plēsniekam par ieguldīto laiku un padarīto darba apjomu treniņu nodarbībās.