Vecumniekiem dubultuzvara tautas bumbā!

Piektdien, 19. janvārī, Bauskas novada sporta hallē, norisinājās Bauskas novada sacensības tautas bumbā, kur mūsu zēni un meitenes aizcīnījās līdz 1. vietai.

Puiši uzvarēja visās 5 spēlēs, nepiedzīvojot nevienu zaudējumu, savukārt, meitenes izcīnīja 3 uzvaras un vienā no cīņām spēlēja neizšķirti, rezultātā 1. vieta gan zēniem, gan meitenēm.

Bija patīkami, ka skolēni katrā no cīņām spēlēja līdz galam, katrā epizodē krita un cēlās, lai katrs dotu savu artavu uzvaras kaldināšanā.

Meiteņu komandā spēlēja: Amēlija Liepa, Amēlija Adele Lapa, Džesika Kalniņa, Loreta Roga, Viktorija Fiļipova, Paula Romanova, Keita Kalniņa, Aiva Alenčika, Elīza Macpane.

Zēnu komandā spēlēja: Armands Ruskulis, Jorens Drevinskis, Mārtiņš Plūme, Kristens Zālītis, Matīss Brikovskis, Artūrs Ciunels, Kārlis Aņisimovs, Tomass Megi.

Paldies skolēniem par lieliskajām emocijām un padarīto darba apjomu stundās, paldies skolotājām Līgai un Inai par sadarbību mācību procesā, paldies šoferītim Vilnim Nirem, ka mūs aizveda uz sacensībām un bērniem bija iespēja nostartēt un pārstāvēt Vecumnieku vidusskolu sacensībās.

Tiekamies nākošajās sacensībās.

Skolotājs Rinalds Zariņš.