Vecumnieku vidusskola izcīna 4. vietu Latvijas ‘’TOP kauss 2023.’’ finālsacensībās volejbolā!

Vecumnieku vidusskola izcīna 4. vietu Latvijas ‘’TOP kauss 2023.’’ finālsacensībās volejbolā!

Svētdien, 16. aprīlī, Rīgā, Skonto hallē norisinājās finālsacensības ‘’TOP kauss 2023.’’ volejbolā starp Latvijas vispārizglītojošo skolu komandām, mūsu skolas puiši cīnījās atzīstami un 32 skolu konkurencē izcīnīja 4. vietu.

Jāteic, ka šīs ir vērienīgas sacensības skolu komandām, kur piedalās ļoti daudz komandu un spēles norisinās uz laiku, tā kā katram punktam ir nozīme un jāņem vērā arī veiksmes faktors.

Mūsu komanda tika ielozēta ‘’E’’ apakšgrupā, pirmajā spēlē tika zaudēts Juglas vidusskolai ar 9:12, nākošajās spēlēs mūsu puiši izcīnīja 3 uzvaras pār Rīgas Valsts 2. ģimnāziju, Līvānu 1. vidusskolu un Rīgas Centra humanitāro vidusskolu, tādejādi, ierindojāmies 2. vietā apakšgrupā, kas ļāva turpināt cīņu par godalgām.

Nākošo spēli aizvadījām pret Jelgavas tehnikumu, kur spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu 12:12, pēc tam uzvara pār Preiļu vidusskolu, kas ļāva iekļūt labāko 4 komandu vidū.

Diemžēl pēdējā cīņā par 3. vietu, sīvā cīņā, pēdējās sekundēs sāpīgs zaudējums ar 12:14 pret Cēsu valsts ģimnāziju un beigās iegūta 4. vieta.

Komandā spēlēja: Ralfs Valts Seglickis, Emīls Siljānis, Krists Aukstars, Kristaps Bračka, Kristers Balcers, Kārlis Ansons, Roberts Caune un Pēteris Apfelbergs.

Paldies puišiem par ieguldīto darbu un parādīto sniegumu, paldies Rolandam Plēsniekam par sadarbību treniņu procesos, paldies skolotājai Līgai Macarovskai par sadarbību mācību procesā.

Skolotājs Rinalds Zariņš