Apsveicam otrās vietas ieguvējus volejbolā!

Piektdien, 27. janvārī, Vallē, norisinājās Bauskas novada sacensības volejbolā pamatskolu grupā, kur mūsu Vecumnieku vidusskolas zēni šoreiz izcīnīja 2.vietu.

Jāsaka, ka pirms spēlēm iesildoties potīti stipri satraumēja Edgars Kļaviņš, līdz ar to nācās izdarīt zināmas  izmaiņas sākuma sastāvā.

Pirmajā spēlē tika izcīnīta uzvara pār Pilsrundāles vidusskolu ar 2:0, kļūdu un tehniskā brāķa bija ļoti daudz, tomēr ar to pietika uzvarai, otrajā spēlē jau spējām parādīt saturīgāku sniegumu un gana pārliecinoši uzvarēt Bauskas 2. vidusskolu ar 2:0.

Trešajā spēlē mums nāca pretī mūsu kaimiņi un treniņu biedri Valles pamatskola, lai gan kļūdu bija daudz gan vienas, gan otras komandas izpildījumā, spēle priekš skatītājiem noteikti bija interesanta, jo bija garākas izspēles un puiši cīnījās par katru laukuma centimetru un katru punkta izspēli. Pirmo setu gana pārliecinoši zaudējām, bet otro setu sīvā cīņā pratām uzvarēt ar 25:23, trešajā setā izvirzījāmies vadībā ar 4:0, taču veiksmīgo sākumu nespējām novest līdz veiksmīgam gala iznākumam, seta galotnē piekāpjoties ar 13:15.

Lai gan šoreiz tika izcīnīta otrā vieta, gribu uzteikt puišus par cīņassparu, tāpat gribu uzteikt Valles puišus un treneri Rolandu par ticību komandai un parādīto raksturu izšķirošajos brīžos.

Komandā spēlēja: Ričards Čudars, Edvards Drezovs, Renārs Vasiļjevs, Kārlis Škrjaba, Edgars Kļaviņš, Niklāvs Neimanis, Edgars Vārpiņš un Tomass Kalniņš.

Paldies puišiem par pašatdevi laukumā, paldies trenerim Rolandam Plēsniekam par sadarbību treniņu procesā, paldies skolotājai Līgai par sadarbību mācību procesā.

Veiksmi turpinājumā!

Skolotājs Rinalds Zariņš.